Kuo pasižymės Firefox 3.6 (Namoroka)

Firefox  3.6

Tęsiant tradicijas Firefox 3.6 kodinis vardas, kaip ir 3.5 versijos yra Nacionalinio parko pavadinimas, šį kartą tai Namoroka Nacionalinis parkas Madagaskare.

Firefox 3.6 galutinę versiją planuojama išleisti 2010 metų vidury, o iki tol kūrėjai žada įgyvendinti planus, kurių juodraštinį variantą jau galima rasti Mozilla svetainėje.

Kas naujo turėtų būti  Firefox 3.6 :

  • Firefox bus greitesnė(ne mažiau nei 50ms) startuodama, bei atidarydama naujas korteles. Vartotojas turėtų pajusti jog naršyklė greičiau reaguoja į jo komandas. Atsiras animacija kuri užpildys laiko tarpą tarp vartotojo komandos ir reakcijos į ją.
  • Atsiras „lengvi“ plėtiniai ir temos kuriuos diegiant nereiks perkrauti naršyklės. Tai pat bus mechanizmas kuris pasiūlys pritaikyti(customize) naršyklę pagal naršymo įpročius. Laukiu ir “about:me” informacijos 🙂
  • Vartotojai galės grupuoti korteles, atsisiųstus failus, naršymo istoriją pagal atliekamas užduotis. Atsisiuntimo tvarkyklėje bus galima atlikti failų kopijavimo, perkėlimo užduotis ir panašias užduotis. TaskFox (kažkas panašaus į Ubiquity )leis atlikti kasdienines užduotis kurioms paprastai reikia kelių žingsnių greičiau. Bus galima sukurti kortelių grupes, jas išsaugoti, o vėliau ir atkurti.
  • Pagerės failų siuntimo į svetaines sąsaja, tikriausiai galėsime tiesiog „įmesti“ įkeliamą failą į naršyklė. Bus galima išsaugoti svetainės kaip interneto programas, dabar taip leidžia Prism.
css.php
Bear