Mozilla Firefox 3 RC2 apžvalga

image

Birželį sulauksime galutinės Firefox 3 versijos. Neseniai pasirodė RC2 nuo RC1 skiriasi tik keliomis ištaisytomis klaidomis, bei geresniu stabilmu. Todėl, kas seka Firefox 3 apžvalgas mano bloge, gali ramiai praleistį šią, nes ji nuo praėjusios RC1 beveik nesiskiria, nors įdėjau 3 naujus paveiksliukus 😀

Gretis

Firefox kurėjai teigia, jog Firefox 3 Java Scipt atlikimu yra greitesnė už Internet Explorer 9,3 karto ir 2 kartus už Firefox 2 bei sunaudoja mažiau atminties nei kitos naršyklės.

image

Atnaujinta išvaizda Firefox 3 beta pasitinka su nauja grafine tema, kurios išvaizda priklausys nuo operacinės sistemos. Kadangi pats naudoju Windows XP tai ir nuotraukytė iš ten.

image

Daugiau nuotraukų iš įvairių OS

Atnaujinti Back ir Forward mygtukai

bf

Kaip matote Back mygtukas tapo didesnis, o drauge su Forward mygtuku jie primena raktą. Tokio sprendimo kol kas nėra Linux OS. Taip pat sujungtas abiejų mygtukų meniu. Matome kur jau buvo ir kur esame.

image

Nuostabioji adreso juosta

image

Dabar adresas yra ieškomas ir tarp aplankytų, ir tarp išsaugotų puslapių. Ieškoma ne tik pagal adresą, bet ir pagal puslapio antraštę bei žymas, o sutampantys rezultatai yra paryškinami. Naujas algoritmas prieš pateikdamas rezultatus įvertina kaip dažnai ir kaip neseniai URL buvo aplankytas. Be to šis algoritmas mokosi iš Jūsų ir bando prisitaikyti 🙂 Jis stebi ką Jūs suvedate į adreso juostą ir ką pasirenkate. tad vėliau Jus dominantis rezultatas turėtų pasirodyti tarp siūlomų adresų viršuje. Įvedus du ar daugiau žodžių Firefox ieškos jų nekreipiant dėmesio į išsidėstymo tvarką. Informacija apie puslapį yra pateikiama dviem eilutėmis. Didesniu šriftu puslapio antraštė, o mažesniu adresas. Taip pat „go“ mygtukas pasirodo, tik įvedant adresą, kitu metu rodoma žvaigždė(apie ją bus toliau) ir RSS ikona.


css.php
Bear