Nori dirbti Google Inc.? Atsakyk į šiuos klausimus.

Pateiksiu kelioliką iš daugelio klausimų, į kuriuos prašoma atsakyti žmonių, kurie nori įsidarbinti Google Inc.

db-fullsize-7968.jpg

 1. Kiek golfo kamuoliukų telpą į mokyklinį autobusą?
 2. Jūs susitraukiate iki aukščio sulig monetos storiu, ir svoris sumažėja, kad išsilaikytų buvęs tankis. Jūs įmetamas į virtuvinį smulkintuvą. Peiliukai pradės suktis po 60 sekundžių, ką darysite?
 3. Kiek kainuotų išplauti visus langus Sietle?
 4. Trimis sakiniais 8 metų sūnėnui paaiškinti kas yra duombazė.
 5. Kiek kartų per dieną laikrodžio rodyklės persilenkia(sutampa).
 6. Tu turi nukeliauti iš taško A į tašką B, bet nežinai ar gali ten nusigauti. Ką darysi?
 7. Tu spintoje turi daugybę marškinėlių, ir labai sunku rasti reikiamus. Kaip juos suskirstytum, kad surasti reikiamą būtų lengviau.
 8. Kaimelyje gyvena 100 susituokusių porų. Kiekvienas iš poros vyras yra buvęs neištikimas savo žmonai. Kiekviena žmona, iškart sužino kai bet kuris vyras, bet ne jos pačios „nueina į kairę“. Miestelio įstatymas draudžia neištikimybę. Bet kuri žmona jei gali įrodyti, jog jos vyras yra neištikimas privalo jį nužudyti tą pačią dieną. Kaimelio žmonos visada laikosi šio įstatymo. Vieną dieną kaimelio karalienė pareiškia, jog bent vienas vyras buvo neištikimas. Kas bus toliau?
 9. Vienoje šalyje norima tik berniukų. Kiekviena stengiasi susilaukti vaikų, kol gims berniukas. Jei gimsta mergaitė , jie laukiasi kito vaiko, o jei berniukas – sustoja. Koks šalyje berniukų ir mergaičių santykis?
 10. Pamatyti greitkelyje automobilį per 30 minučių yra 0.95. Kokia tikimybė pamatyti automobilį per vieną minutę.
 11. Jei pažiūrėtume į laikrodį rodantį 3:15, koks būtų kampas tarp valandos ir minutės rodyklių. (atsakymas ne 0)
 12. Keturiems stovyklautojams reikia grįžti virviniu tiltų naktį atgal į stovyklą. Bet jie turi tik vieną žibintuvėlį, šviečiantį 17 minučių. Tiltas yra toks pavojingas, jog negalima juo eiti be žibintuvėlio, ir toks silpnas, jog juo vienu metu gali eiti tik 2 žmonės. Kiekvienas stovyklautojas eina skirtingu greičiu ir tiltą pereina per 1, 2, 5,10. Kaip stovyklautojai pereis tiltą per 17 minučių.
 13. Turi 8 vienodo dydžio rutulius. 7 sveria vienodai, o 8 yra šiek tiek sunkesnis už kitus. Kaip surasti kuris kamuolys yra sunkesnis, naudojantis balansinėmis svarstyklėmis, ir tik sveriant du kartus.
 14. Yra penki piratai, su reitingu nuo 5 iki 1 mažėjančia tvarka. Geriausias piratas(su reitingu 5) turi teisę tarpusavy padalinti 100 auksinių monetų. Tačiau jei mažiau nei puse piratų su jo planu nesutinka, jis nužudomas. Kaip jis turėtu padalinti monetas, kad jam liktų kuo didesnė dalis, bet tuo pačiu jis išliktų gyvas.(Užuomina: vienas piratas baigia su 98% aukso monetų)

[via : Make Money Online with Tihomir Nakov ]

css.php
Bear