Suklastoti kinų Olimpiados momentai – video

Kinija garsi ne vien Didžiąja Kinijos siena, daugiausiai gyventojų turinčia valstybe, bet tikriausiai didžiausia gaminių klastotoja pasaulyje. Norite NCKLA ar iFone pigiai ? 😀

Grįžtame prie Olimpiados Pekine.

Pirmiausia, per Pekino Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos tiesioginę transliaciją rodyti fejeverkai, formuojantis pėdas smėlyje buvo ne tikri, o kompiuterinės grafikos kurinys.

olimpiados atidarymas 

Iškart norėčiau apginti kinus, nes tos „pėdos“ buvo tikros ir rodomos už stadiono ribų, tačiau dėl sunkumų jas filmuojant buvo nuspręsta per tiesiognę transliaciją žmonėms parodyti kompiuterinę grafiką.

Štai ką matę žmonės Pekino gatvėse, įpūdinga 🙂

Pekino valdžia prieš Olimpines žaidynes nurodė pastatyti laikinas sienas, tam kad miesto svečiai nepamatytų miesto vaizdą gadinančių apgriuvusių pastatų.

Pekino siena

Dar įdomiau jog per Olimpiados atidarymą maža mergaitė Lin Miaoke dainavo pagal fonogramą, nes tikroji balso savininkė Yang Peiyi buvo tiesiog ne pakankamai graži pasirodyti ant scenos.

ct460x276 

Pasiskaitome plačiau:

http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/olympics/2534499/Beijing-Olympic-2008-opening-ceremony-giant-firework-footprints-faked.html

http://washingtontimes.com/news/2008/aug/04/beijing-walls-hide-neighborhoods-blight/

http://www.guardian.co.uk/sport/2008/aug/12/olympics2008.china1

[via: The Raw Feed ]

css.php
Bear