tv3play.lt – TV3 laidos internete

image

tv3play.lt

TV3 mano akyse krito, nes  po incidento per Auksinius svogūnus  Šapranauskas buvo pavadintas geriausiu laidų vedėju. Šiomis dienomis krito dar labiau, nes dar kartą TV3 parodė, jog dėl reitingų  rodys bet ką, o jei kas juos bandys nubausti bus pradėti rėkti apie žodžio laisvę. Žodžio laisvė skelbti šimtatūkstantinei auditorijai, jog Lietuvoje geriamasis vanduo yra nuodingas,  kai laidoje „ekspertas“ vandens filtrais prekiaujančios įmonės direktorius? Lietuvoje centralizuotai išgaunamas vanduo yra požemis, kai tuo tarpu kitos šalys filtruoja ir tiekia gyventojams ežerų ar upių vandenį.

Taigi laidų TV3 laidų turinio pusėje  dedasi baisūs dalykai, tačiau jų pateikimo būdo pusėje nušvito saulės spindulėlis. TV3 paleido portalą skirtą laidų žiūrėjimui internete. Tokį dalyką turi jau senokai LRT, tačiau jis yra nelabai patogus, norint žiūrėti reikia WMP, kuris man naršyklėje dažniausiai neveikia.

tv3play.lt primena įvairių vakarietiškų televizijų laidų archyvus. Galima žiūrėti laidas su Flash grotuvu, tačiau prieš jas ar per jas parodoma reklama. Žiūrint 30 minučių trukmės laidą kol kas parodomos dvi arba trys reklamos(tos pačios) po 15 sekundžių. Reklamos vieta laiko slankiklyje yra pažymėta tašku.

Video kokybė kaip SD formatui yra tikrai gera, ypač patiko greitas video persukimas.

Smagu, jog lietuviška komercinė tv pagaliau susiprotėjo, kad žmonės nori žiūrėti laidas internetu. Jeigu televizijos rodys laidas nepagailėdamos kokybės ir nepridėdamos per daug reklamos aš mielai esant reikalui jas pažiūrėsiu internete, o ne siųsiuos torrrent, nes taip yra tiesiog patogiau.

image

css.php
Bear