Apie Youtube video peržiūrų (views) pirkimą

image

DailyDot rašoma kaip autorius už 50 dolerių nusipirko 60 000 Youtube  peržiūrų, bei apie peržiūrų pardavimo užkulisius.

Kai kurie peržiūrų pardavimo portalų savininkai yra dirbę su muzikos atlikėjais. Teigiama, jog niekas nenori žiūrėti video kurie turi tik 1000 peržiūrų. Perkant peržiūras tikslas yra suteikti vaizdo įrašui solidumo, tam kad jis turėtų šansą likusias peržiūras surinkti jau pats. Per dieną pardavėjai siūlo surinkti iki 100 tūkstančių peržiūrų,  tiesa ne visi video su nupirktomis peržiūromis tampa populiarūs.

Youtube peržiūrų pardavimai nėra naujas dalykas, jų užuomazga prasideda 2005 metais. Peržiūrų pardavimo versle sukasi milijonai dolerių, o joje įsivėlę tyli, nes bijo dėl savo saugumo, bei pajamų šaltinių.

Peržiūrų rinkimas prasideda nuo keleto tūkstančių IP adresų nuomos. Video patalpinamas į svetainę įjungus autoplay funkciją. Tada telieka apsilankyti svetainėje iš skirtingų IP adresų. Užtenka video groti 2-3 sekundes ir užskaitoma peržiūra. Norint neįkliūti naudojami IP adresai iš keleto skirtingų valstybių. JAV adresai retai naudojami, tad pamačius, jog populiarus video turi mažai JAV peržiūrų galima teigti, jog peržiūros yra pirktos.

Beje gruodį Youtube pašalino milijardą peržiūrų iš didžiųjų muzikos industrijos kanalų.

css.php
Bear