Kaip The Oatmeal prieš Funnyjunk kovojo

http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/blog/funnyjunk_letter/funnyjunk_mom_big.png

Istorija prasidėjo prieš metus kai Oatmeal autorius bloge pasiskundė  funnyjunk.com paveikslų archyvu kuriame rado daugybę savo komiksų. Funnyjunk.com dar prieš blogo įrašą pareikalavus buvo išėmę kelis komiksus, teikdami, jog juos įkėlė vartotojai ir jie yra nekalti, tačiau tai buvo tik keli iš daugybės komiksų.  Jie buvo įdėti be atgalinės nuorodos į originalų šaltinį ir net su užtušuotų adresu. Autorius klausė savo skaitytojų ką daryti, ar verta kovoti su tokiais puslapiais kreipiantis į teisėsaugą. 

Toliau sekė Funnyjunk.com administratorių atsakas. Jie savo nariams išplatino laiškus, jog The Oatmeal duoda juos į teismą ir nori uždaryti puslapi, laikydamas juos purvinais turinio vagimis. Buvo liepiama nariams susisiekti su The Oatmeal autoriumi.

Vartotojams buvo atsakyta:

http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/blog/fj_letter.jpg

Iš Funnyjunk buvo pašalinti komiksai, tačiau tik tiek kurie pavadinime turėjo „Oatmeal“. Autorius pasidalino komiksų pavadinimais kurie taip pat turėtų būti pašalinti.

Po visko praėjus metams neseniai The Oatmeal sulaukė įžūlaus laiško iš FunnyJunk advokatų:

http://s3.amazonaws.com/theoatmeal-img/blog/funnyjunk_letter/full_letter.jpg

Kuriame reikalaujame panaikinti visus Funnyjunk paminėjimus ir susimokėti 20 tūkstančių JAV dolerių atlyginti patirtą žalą.

The Oatmel nusprendė (rekomenduoju paskaityti) surinkti 20 tūkstančių dolerių per aukojimą, tačiau juos atiduoti ne FunnyJunk, o Nacionalinei laukinės gamtos federacijai, bei Amerikos vėžio draugijai. Tie 20 tūkstančių dolerių buvo surinkti per vieną valandą, o dabar jau yra 116 tūkstančių JAV dolerių.

css.php
Bear