Torrent Stream ir Linkomanija

image

Torrent Stream grotuvas leidžiantis žiūrėti dar siunčiamus video failus nėra naujiena, panašią galimybe turi ir pats µTorrent. Šis įrašas gimė todėl, kad įsirašęs šią programą(ir naršyklės priedus) žiūrėti Torrent TV pastebėjau, jog Linkomanijoje atsirado galimybė vieno mygtuko paspaudimo žiūrėti video iš torrent’o.

Paspaudus Specialią  įkoną ties torrent’u atsiranda grotuvo langas kuriame palaukus (trukmė priklauso nuo interneto greičio, video bitrate, skleidėjų skaičiaus) pradedamas groti video, jį galima persukti į reikiamą vietą, žinoma ne akimirksniu. Jeigu torrent’as sudarytas iš kelių video galima rinktis kurį žiūrėti.

Nesu visiškai tikras dėl Torrent Stream  skleidimo politikos, bet atrodo kol video yra siunčiamas jis yra ir skleidžiamas, tačiau išjungus grotuvą skleidimas nevyksta, tad toks žiūrėjimo būdas nerekomenduojamas turintiems žemą ratio.

Jeigu naudojatės kitu torrrent trakeriu galiam pasinaudoti įdiegtu TS Player kuris moka atidaryti ir rankinių būdu paduotus *torrent failus. Magnetic nuorodos atrodo nėra palaikomos.

css.php
Bear