Naujoji µTorrent versija bus su reklamomis

image

µTorrent yra nemokama, bet ne atviro kodo programa, tad ją kurianti bendrovė ieško būdų kaip užsidirbti. Iki dabar diegiant µTorrent būdavo siūloma įsidiegti įvairią trečiųjų šalių programinę įrangą. Taip bendrovė per metus gaudavo 15 –20 milijonų dolerių pajamų.

Naujoje versijoje virš torrent’ų sąrašo atsiras reklaminis skydelis. Jame bus pristatomos bendrovės naujienos, įvairūs pasiūlymai iš kitų programinės įrangos kūrėjų ir galiausiai reklamuotis galės nepriklausomi muzikantai ar filmų kūrėjai.

Visiškai reklamos išjungti nebus galima, tik išjungti atskirus pasiūlymus. Reklamos bus parenkamos pagal vartotojo vietą, tad galbūt Lietuvoje esantys sulauks mažiau reklamos.

Apeiti reklamų rodymą naudojant seną programos versiją nėra pati geriausia išeitis, kadangi  kai kurie torrent trakeriai blokuoja senas µTorrent versijas. Be to naujoje versija žadama funkcija kurios labai trūko iki šiol, pridedant torrent’us per Magnetic link bus Add torrent dialogas, kaip ir pridedant torrent’us klasikiniu būdu.

[via: TorrentFreak]

Papildyta 08 17

Reklamas visgi bus galima išjungti visiškai

css.php
Bear