Reklamos, reklamos

Žiūrėjau vakar „Kartą Pietų Amerikoje“ per TV ir nusprendžiau paskaičiuoti reklamų trukmę. Pati laida truko 36 minutes, reklama 16 minučių. Dar atmetus visus sugrįžimus po reklamos ir pranešimus ką rodys netrukus arba po reklamos, kas yra to paties turinio kartojimas galima sakyti, jog dviem laidos minutės tenka beveik 1 minutė reklamos/anonsų. Dėl šito dar nesiskųsiu, juk reikia televizijai iš kažko gauti pajamų. 

Tačiau, prasidėjus laidai į akis pradėjo lįsti užslėpta reklama. Vedėjai dėvėjo marškinėlius su dviejų prekės ženklų pavadinimai, tais pačiais pavadinimais apklijavo savo autobusiuką. Akimirka buvo rodoma kaip vedėjas laiko mobilų telefoną, o net keliolika sekundžių prieš kamerą rodė nuotraukas iš planšetės. Taip pat vedėjas gėrė kavą iš puodelio ant kurio esantis kavos pavadinimas buvo žinoma atsuktas į kamerą. Rodant žemėlapį trumpam buvo parodytas ir kelionių agentūros logo.

Ir galiausiai bežiūrint vos ne kaip internete pasirodė toks skydelis per 1/4 ekrano:

vlc-record-2011-08-22-19h32m29s-udp___225.6.7.2_49410-.ts_snapshot_00.01_[2011.08.23_20.00.52]

Taigi žiūrėdamas laidą per tv3 pamačiau bent 3 skirtingų tipų reklamas, o tuo tarpu ši kaip ir kitos komercinės TV reikalauja duoklės iš kabelinių televizijų už retransliavimą, kas nenuostabu, jog privedė prie didesnių kainų klientams. Tikėkimės visi  retransliuotojai sudės lietuviškus kanalus į atskirą papildomai  apmokamą paketą, bent žinos klientai dėl ko turi mokėti brangiau.

Tiesa, žiūrint internete reklamos trukmė tik 2 minutės, tikėkimės taip ir liks visada, ir žinoma dar yra torrent’ai.

css.php
Bear