Automatizuoti fiziniai įsilaužiami [video]

http://hackadaycom.files.wordpress.com/2013/01/pin.jpg?w=580&h=287

Šiandien du video įrašai apie fizinius įsilaužimus naudojant kontroleriu valdomą mechaniką. Pirmaujama vaizdo įraše laužiamas GPS įrenginio PIN kodas. Įrenginys dviem servo varikliais(panaudotas CD-ROM bei HP skeneris) yra slenkamas X ir Y kryptimis, tuo tarpu trečias servo variklis yra skirtas rankai spaudančiai ekraną.

Kodą sudaro tik 4 skaitmenys, kartojimų skaičius neribojamas, vienam kodui suvesti reikia 12 sekundžių įskaitant laukimą tarp kartojimų. 4 skaitmenys  -10 000 kombinacijų kurias išbandyti reiktų 36 – 40 valandų. Autoriaus laimei kodas buvo 0248, tad laukti tiek nereikėjo. Laužėjas nėra protingas t.y. kitą kodą vedą nepriklausomai nuo to ar ankstesnis buvo teisingas ar ne.

 

safeopen_small

Automatizavimas padėjo atrakinti ir  seifą su Greenleaf 8500 spyna. Kitaip nei su GPS kodo įvedimas yra sudėtingas. Pirmam kodo skaičiui įvesti rankenėlę reikia sukti 4 apsisukimus, antram skaičiui – 3. trečiam skaičiui – 2. Tada rankenėle sukama iki „0“, ji paspaudžiama ir sukama iki „85“ kol seifas atsirakina. Seifas buvo įveiktas per 20 valandų, atlikus 21 tūkstantį ciklų.

[Plačiau: GPS, Seifas]

css.php
Bear