Firefox (Gran Paradiso) 3 alfa ir neveikantys priedai (extensions)

Neseniai pasirodė Firefox 3 (Gran Paradiso) alpha 3 versija. Šioje versijoje kol kas nepastebėjau didelių pakitimų lyginant su Firefox 2. Galite šią versiją ir pabandyti ir patys. Man ši versija dirba taip pat stabiliai, kaip ir Firefox 2.

Tačiau susidūriau su didele problema 🙁 Kai kurie priedai (extensions)neveikia. Tiesiog Firefox 3 praneša, jog jie nesuderinami su šia versija, ir nėra instaliuojami. Norėjau jau atsisakyti minties naršyti su Firefox 3, bet su google suradau sprendimą:

Aš negarantuoju, jog tokiu būdu įjungti priedai veiks tinkamai, ar iš viso veiks, arba trikdys Firefox darbą!!!

Į adreso URL juostą įrašome about:config ir spaudžiame enter.

aboutconfig.jpg

Firefox mus įspėja(kažkas naujo, Firefox 2 to nebūdavo), kad pakeitimai gali sukelti neatstatomą žalą. Bet kadangi Jūs pasitikite manimi 😉 Spauskite I’ll be careful, I promise
be-careful.jpg

Atsivėrus įvairiems nustatymams, bet kur paspauskite dešiniuoju klavišu ir atsiradusiame meniu pasirinkite New ==> Boolean

new.jpg

Įvedame extensions.checkCompatibility spaudžiame OK

name.jpg

Pasirenkame False ir spaudžiame OK

false.jpg

Firefox 3.6 ir aukštesnių versijų naudotojams!

Nuo Firefox 3.6 Beta 3 versijos keičiasi sukuriamo nustatymo reikšmė. Ji turi sutapti su naršyklės versija. Tarkime jei naršyklė yra Firefox 3.6 Beta 3, reikia sukurti extensions.checkCompatibility.3.6b ir nustatyti į false, kaip ir seniau.

Po šio pakeitimo Firefox nebetikrins ar priedai yra nesuderinami.

netikrina.jpg

Tačiau pats įsitikinau, jog kai kurie priedai veikia netinkamai:

netinkamai.jpg

css.php
Bear