Firefox plėtinių suderinamumas su aukštesnėmis naršyklės versijomis (kaip Juos priversti veikti)

image

Didžiausias Firefox naudotojų galvos skausmas atsinaujinant į naujesnę naršyklės versiją yra neveikiantys plėtiniai. Didžiąją jų dalį kuria ne pati Mozilla, tad kartais jie būna pamirštami ir neatnaujinami, kad veiktų su naujausiomis Firefox versijomis, o ką jau kalbėti apie Firefox naktinukus.

Pirmiausiai prieš Firefox atnaujinimą tikriausiai norėsite pasižiūrėti kurie plėtiniai veiks su nauja versija, o kurie ne. Tai galima padaryti su Extension Manager Extended Šio plėtinio dėka pamatysite su kokiomis naršyklės versijomis veikia Įdiegti plėtiniai.

image

O kaip  priversti veikti nesuderinamus plėtinius?

Pasiūlysiu Jums 3 būdus tai padaryti, jei seniai skaitote radiocool.lt du bus jau žinomi 🙂

Reiktų paminėti, jog Mozilla Add-ons galite apeiti nesuderinamų plėtinių atsisiuntimo išjungimą tiesiog plėtinio puslapyje žemiau suradę nuorodą į visas plėtinio versijas, ten jau atsisiuntimas bus visad leidžiamas.

Taip pat galite užeiti su ne Firefox  naršykle ir atsisiųsti plėtinį į kompiuterį.

Bet, ar plėtinys suderinamas tikrina dar ir pati Firefox…

1 būdas

Pirmiausiai pasiūlysiu įsidiegti Nightly Tester Tools. Šis plėtinys leidžia išjungti suderinamumo tikrinimą tiek visiems nesuderinamiems plėtiniams iškart ar kiekvienam atskirai.

image

Taip pat išjungia suderinamumo tikrinimą diegiant plėtinius.

image

2 būdas

Firefox suderinamumo tikrinimo išjungimas per about:config

3 būdas

Sudėtingesnis nei kiti, bet juo pasinaudoję galėsite patys redaguoti plėtinius, kad jie veiktų su naujesnėmis Firefox versijomis.

Garantija

Suderinamumo tikrinimas yra sugalvotas ne be priežasties, todėl nėra garantijos, jog aukščiau minėtais būdais priversti veikti plėtiniai veiks tinkamai, ar išvis veiks.

Jei plėtinys pasidarė piktas…

Jeigu nutiko taip, jog įjungus nesuderinamą Firefox lūžta, ar išvis nepasileidžia ir negalite išjungti plėtinių įprastu būdu pasileiskite Firefox safe mode (saugiu režimu). Safe mode paleidimą rasite tarp All programs arba eikite Start ==> Run ir įrašykite firefox -safe-mode

image

image

Pasileidus saugiam režimui išjunkite plėtinius kurie Jūsų manymu verčia naršyklę lūžti, ar atitaisykite kitus nustatymus. Tada tiesiog paleiskite naršyklę iš naujo įprastai.

css.php
Bear