Firefox plėtinių apžvalga #1

Seniai planavau pradėti tokią tradiciją, ir pagaliau prisiruošiau 🙂 Tiesa, kitaip nei Sekmadienis su StumbleUpon plėtinių apžvalga nebus periodinė, naujas numeris pasirodys kai vėl prisiruošiu, ar kai prisirinks daug gerų priedų.

Open IT Online

Open IT online

Pravers tiems kurie vietoje Microsoft Office įpratę naudoti internetines tarnybas kurti ir redaguoti dokumentus. Plėtinys palaiko Google Docs, Zoho ir ThinkFree tarnybas ir leidžia įkelti į jas internete rastus dokumentus tiesiogiai, neišsaugant jų kompiuteryje.

Palaikoma:

– Documents (*.doc, *.rtf, *.odt, *.sxw)
– Spreadsheets (*.xls, *.csv, *.ods, *.sxc)
– Presentations (*.ppt, *.pps, *.odp, *.sxi)
– Images (*.jpg, *.gif, *.png)

Išbandžiau pats, tik kažko Google Docs rodydavo klaidą(bandžiau su žymiai mažesniais dydžiais). Neina įkelti dokumentų ir iš kompiuterio 🙁

O su ThinkFree veikia 🙂

Think Free

Any Color eksperimentinis

Wow 🙂

Any Color

Šis priedas leidžia susikurti savo Firefox dizainą parenkant spalvas, bei netgi naudojant nuotraukas, kaip aš su valtimi(1024×164)  🙂

Pluribo

Pluribo

In spite of qualms with the short battery life and earphones, users enjoy the big display, video player, and browser. If you can tolerate the battery life and earphones, consider it as an option.

Plėtinys su dirbtiniu intelektu: „perskaito“ Amazon.com prekės atsiliepimus ir pateikia trumpą apibendrinamą, tad nereikia atsiliepimų skaityti mums. Kol kas veikia tik su elektronikos prekėmis.

Tab Kit

image

Kaip pasako pavadinimas, šis plėtinys yra įrankis kortelėms. Pagrindinė savybės: kortelių (auselių) rodymas keliomis eilėmis(pastebėjote paveiksliukuose aukščiau), bei neskaitytų kortelių paryškinimas, kortelių grupavimas pagal adresą, paskutinį peržiūrėjimą, atvertimo laiką… ir dar daugiau funkcijų 🙂
Tabs Open Relative dėka nauja kortelė atidaroma šalia dabartinės(kaip Chrome), o ne už visų.

Text Area Resizer & Mover

image

Leidžia keisti rašymo laukų formą bei vietą. Norint keisti formą reikia paspausti dešiniu klavišu lauko viduje, o dukart paspaudus kairiu laukas „atsirakina“ ir galima keisti jo vietą.

Extended Statusbar

image

Rodo krovimosi greitį, laiką, puslapio dydį kaip Opera naršyklėje.

LongURL Mobile Expander eksperimentinis.

LongURL Mobile Expander

Parodo kas slepiasi už tinyurl santrumpos.

Noise eksperimentinis.

Noise

Daugumai Firefox veiksmų galima priskirti po garsą wav formatu 🙂 Tik va gaila, kad nėra numatytų garsų, ir juos reikia „susimedžioti“ ir priskirti patiems.

css.php
Bear