Firefox plėtinių apžvalga #4

Smart Stop/Reload 1.2

Stop/reload

Vietoje dviejų mygtukų turime vieną. Kaip puslapis kraunasi jis būna Stop, o kai užsikrauna Reload 🙂

GoogleTube

GoogleTube

Pravers kai Google paieškos rezultatuose yra nuorodų į youtube. Rastus klipus galėsite pasižiūrėti neišėję iš paieškos rezultatų. Taip pat iš ten juos ir atsisiųsti. Tiesa atrodo šis plėtinys veikia tik su angliška google ir dar ne su visais rezultatais 🙁 Jei Jums nesiseks pamatyti veikiantį Googletube galite rspausti šia veikiančia nuoroda.

Split Browser

split browser

Šaunus plėtinys suteikiantis galimybę naršyti du puslapius vienu metu padalinus naršyklės langą. Dar yra „scrolinimo“ sinchronizacija, kai sukant ratuką slinksis abu puslapiai. Plėtinys turėtų praversti turintiems plačius(pikseliai) monitorius.

FoxTab eksperimentinis

FoxTab

Trimatis korteleių perjungimas 🙂 Įjungiamas su Ctrl+ Tab klavišų kombinacija arba per specialų mygtuką. Yra ir  kortelių  paieška. Žemiau demonstracinis priedo filmukas.

 

  Simple RSS Reader

 Simple RSS Reader

Tikrai paprastas RSS skaityvuvas. Rodo antraštes įrankų juostoje. Paspaudus antraštę nukreipiama į tiesiai į straipsnį.Tiesa pagrindinis trūkumas kurį pastebėjau tai jog RSS adresą reikia suvesti patiems, nes nei plėtinys jį automatiškai moka rasti puslapyje, nei Firefox pasiūlo jo kaip RSS tarnybos.

Image Navigator eksperimentinis

image Navigator

Labai patogu su juo naršyti iš eilės pavadintus paveiksliukus : 17.jpg 18.jpg Greitesnaim naršymui yra ir klaviatūros kombinacijos Alt+W ir Alt+Q. Plėtinys atpažįsta 404 klaidą ir jei nėra daugiau paveiksliukų pasiūlo pereiti į kitą katalogą. 

Custom Menus eksperimentinis

Custom Meniu

Leidžia redaguoti Firefox meniu. Gali meniu punktus išsimti, sukeisti vietomis, pervardinti, priskirti paveiksliukus ar sukūrti naujus.

custom meniu 

Unofficial RapidShare Tool eksperimentinis

rapidshare

Plėtinys rapishare mėgėjams. Patikrina ar puslapyje esanti nuoroda į rapidshare yra veikianti ir jei taip ją paryškina.

Launch Clipboard eksperimentinis

Launch Clipboard  

Tiesiog atidaro clipboard’e esantį adresą, sakysite nieko ypatingo, tačiau plėtinys moka atidaryti ir kelis  clipboard’e  esančius adresus. Tiesa, jei nežinote clipboard’e rasite tai ką paskutinį kartą kopijavote (Ctrl+C)

Pavyzdys:

Launch Clipboard

Pažymime nuorodas ir įprastai kopijuojame.

Launch Clipboard

Pasirenkame šį meniu punktą ir…

Launch Clipboard  

🙂

css.php
Bear