Firefox plėtinių apžvalga #5

UrlbarExt

UrlBarExt

Plėtinys pridedantis naudingų mygtukų į adreso juostą su kuriais galima:

  • Kopijuoti adresą
  • Sutrumpinti adresą
  • Atlikti paieška svetainėje su Google
  • Pereiti į aukštesnį adreso lygį(ar į pagrindinį adresą paspaudus dukart)
  • Priskirti žymę iš paruošto ar Jūsų sąrašo
  • Naršyti per anoniminį proxy serverį
  • Naršyti iš eilės sunumeruotus adresus

Plėtinys turi daugybę nustatymų, tad tikrai galima susireguliuoti jo veikimą pagal save. Naudojimo pavyzdžiai Youtube kanale.

Drag & DropZones

Drag & DropZones

Galima susikurti tam tikras zonas  į kurias „numetus“ žodį ar frazę atliekama paieška. Taip ieškoti tikrai smagu ypač jei naudojate kelis paieškos variklius.

Drag & DropZones

Per priedo nustatymus laisvai galite susikurti zonų vietas, pasirinkti naudojamus paieškos variklius. Taip pat zonos leidžia ne tik ieškoti. Pvz.: paveiksliuką bus galima išsaugoti „numetus“ jį į save image as.. zoną.

Autohome eksperimentinis

Autohome

Padės susikurti „namų“ puslapį su nuorodomis, kurias dėl tvarkos galima sudėti į katalogus. Įtraukti pageidaujamą puslapį galima paspaudus mygtuką būsenos juostoje arba pasinaudojus nuorodos į puslapį dešiniu meniu.

LastPass

last pass

Iš ties čia ne tik plėtinys, bet ir visa tarnyba. Jos šūkis: Jums tereikia prisiminti tik vieną slaptažodį.  Tarnyba veikia panašiai kaip ir Firefox slaptažodžių tvarkytuvė – automatiškai užpildo slaptažodžių formas, bet padeda juos generuoti, kas man labiausiai patinka, kadangi galvoti skirtingus slaptažodžius yra vargas.

Slaptažodžiai yra saugomi serveryje, tad naudotis LastPass bus galima iš bet kurio kompiuterio, bet slaptažodžiai yra išsaugomi ir kompiuteryje, tad prisijungti galėsite ir neveikiant LastPass tarnybai.

Įvadas:

Auto formų užpildimas

Firefox Universal Uploader

Firefox Universal Uploader

Ftp stiliaus „įkėliklis“ palaikantis tokias tarnybas:

– Box.net
– Flickr
– Picasa
– Youtube
– Facebook

– Webshots
– Omnidrive
– Smugmug
– SmeStorage
– Google Docs
– Snaphappi
– Adobe Share
– Slideshare

Manau tikrai pravers dažnai įkeliantiems failus, nes sutaupys laiko. Su kai kuriomis tarnybomis galima ir pasisiųsti failus, ne tik įkelti 🙂

Dar galima ir redaguoti failų aprašymus. Pabandžiau įkelti video su tuo daiktu – pavyko http://www.youtube.com/watch?v=gLZen75MwQg

WiseStamp

WiseStamp

Smagus dalykas padės susikurti informatyvų ar įdomų elektroninio pašto parašą. Taip pat šis plėtinys automatiškai įterpia parašą  į rašomą laišką.

Find in Tabs

Find in tabs

Daro tai ką sako pavadinimas – atlieka paieška ne vienoje kaip įprasta, bet visos atvertose naršyklės kortelėse.

css.php
Bear