Google/Gmail paskyros slaptažodžio priminimas

google slaptažodžio atstatymas

Šiandien galbūt savo slaptažodį galite pasakyti pažadinti vidury saldaus miego nedvejoję nė akimirkos, tačiau jis visad gali netikėtai dingti iš makaulės, o ypač jei jį sugalvosite pasikeisti į naują.

Tam, kad palengvėtų slaptažodžio atstatymo procedūrą siūlau apsilankyti Google paskyros nustatymuose. Toliau pasirinkite Change password recovery options  arba Keisti slaptažodžio atkūrimo parinktis jei meniu yra lietuviškas.

1. Pasižiūrėkite koks yra nurodytas atsarginis el. pašto adresas į kurį butų išsiųstas slaptažodis. Jei Google paskyra yra sukurta seniai, tikriausiai tas adresas yra jau užmirštas, kaip ir jo prisijungimo duomenys 🙂

2. Yra galimybė gauti naują slaptažodį ir SMS žinute. Suvedant tiko lietuviškas numeris, bet gal kas norite pabandyti ar tikrai Google į jį siunčia naują slaptažodį?

3. Ir lieka tradicinis slaptas klausimas. Pasirinkite tokį klausimą ir atsakymą, jog patys lengvai atsakytumėte, tačiau kitiems tai būtų sunku. Blogas klausimo pavyzdys „Ar aš mylių Petrą?“ Geras pavyzdys „Mano mylimiausias atlikėjas?“ , kai atsakymas „Audi“  🙂

css.php
Bear