Pirmasis pasaulyje 1200W kompiuterio maitinimo šaltinis

Thermaltake Technology, pasaulyje pirmaujantis korpusų ir maitinimo šaltinių prekės ženklas pristato pirmą pasaulyje 1200W maitinimo šaltinį Thermaltake Toughpower.

03a.jpg

Šis maitinimo šaltinis yra iš Toughpower linijos, kuri pasižymi aukštos klase ir dideliu efektyvumu. Šis gaminys yra atsakas į vis didėjančius galio reikalavimus iš ATI ir NVIDIA vaizdo plokščių. Thermaltake Toughpower 1000W ir 1200W versijos turi 3 naujas 8-kontaktų PCI-E jungtis ir taip pat 3 originalias 6-kontaktų PCI-E jungtis, kurios palaiko Quad GPU sistemas. 8-kontaktų PCI-E jungtis yra naujos kartos standartinė jungtis ATI ir NVIDIA vaizdo plokštėms. Ji veikia ir esančia senesnio tipo 6-kontaktų PCI-E jungtimi su specialiu perėjimu iš 8 į 6 kontaktus.

03b.jpg

Thermaltake Toughpower 1000W ir 1200W gali pakeisti pačius naujausius Intel ATX 12V V2.2 staliniam kompiuteriui ir EPS 12V V2.91 tarnybinei stočiai. Su trimis 6-kontaktų PCI-E ir trimis 8-kontaktų PCI-E jungtimis, aštuoniomis SATA maitinimo jungtimis ir aštuoniomis Molex jungtimis maitinimo šaltinis pasiruošęs tolimesniems įrangos atnaujinimams. Labai tylus 14cm ventiliatorius su automatiniu termo-reguliatoriumi, padidina apsukas kai reikia ir sukuria maža triukšmą, kai sistema naudoja mažai energijos.

Detalesnis gaminio aprašymas.
Rasta.

css.php
Bear