RAM, Inida, KTU, Kilobaitas, Fortakas, AsRock, Ebay, Paypal, pigu.lt, Family Guy

Kingston RAM

Gerai, kaip čia susieti visus pavadinime minimus žodžius į nuoseklų rašinį? 🙂

Prisireikė 2GB RAM, sugalvojau išsirinkti modelį, pagal likutį sandėlyje, nes Inida katalogas, tai leido. Radau populiariausią modelį(KVR800D2N6/2G) su 243 likučių už 99.92Lt. Beje Inidoje KTU studentams ir darbuotojams ~10% nuolaida, be jos tie RAM 110lt. Patikrinau ar Kilobaite pigiau, ne -  105.68 lt.

Kaina jau po pirkimo(vėliau sužinosite kur) pasitikrinau atgimusio Fortako kataloge – 81.03Lt, 24 litais pigiau nei Kilobaite 🙂

~100lt už RAM pasirodė daug, nes “duokit ką turit” būdu pirktos pagrindinės Asrock plokštės abu RAM lizdai užimti (2X1GB). Vadinasi matematika -1+2= 1GB daugiau RAM už 2GB kaina.

Nusprendžiau pabandyti Ebay, ir nustebau(įprastai reikalus gadina didelės siuntimo kainos) radęs tą patį RAM modelį už ~70lt (įskaitant 1svarą už atsiuntimą).

Seniau rašiau, kaip sutaupyti su Paypal. Šį kart Paypal perskaičiavus prekės kainą į litus siūlė mano sąskaitą palengvinti 70.92Lt, bet sumokėjus svarais banke pamačiau rezervuotus 65.57lt, o dėl pasikeitusio kurso po 3 dienų iš sąskaitos buvo nurašyti 69.02lt. Galutinis skirtumas – beveik 2 litai.

RAM gavau per savaitę, ir nustebino sumažėjęs plokštės dydis.

Beje seniau pigu.lt žadėdavo už 5lt pristatyti šaldytuvą ne tik į bet kurią Lietuvos, vietą, bet ir užnešti į bet kurį aukštą. Dabar to neliko, bet kokios prekės pristatymas 1% nuo jos kainos, bet mažiausiai 9 litai, o už užnešimą 50lt. 🙂 Seniau būdavo prekė net su pristatymu kainuodavo šiek tiek pigiau, nei pas konkurentus… :) 

P.S. Kaip Jums patiko naujo Family guy sezono pirma seriją(Road to the Multiverse)? 🙂

css.php
Bear