Ieškai pigiau? Siūlau Pixmania.com

 lcd

Atėjo metas pasikeisti seną CRT monitorių į LCD. Pigu.lt pamačiau reklamuojamą Samsung T200, tada jo kaina buvo apie 640 litų, o pristatymas per 5 dienas. Konkurentai (BMS, Topo Centras) tuo tarpu šį monitorių siūlė už 800 litų 🙂

Dienos ėjo, aš vis delsiau, kol pamačiau, jog pigu.lt T200 atpigo iki 629 litų, tačiau pristatymo trukmė pailgėjo iki 14 dienų :( 

Tada, nedrįstu sakyti, bet gavau Spam iš Pixmania.com 😀 Tiesa, jie man siūlė  ne pirkti, o bendradarbiauti, ką aš dabar ir bandysiu daryti…

Parduotuvė siūlo 25,000 prekių ir teigia jau aptarnavusi 3 milijonus klientų. Susigundė mane, nes radau tą patį LCD už 600 litų 🙂 Tiesa, atsiuntimas papildomai 34 litai, tačiau gavosi vistiek 1 litu pigiau nei pirkti iš pigu.lt, o pristatyti žadėjo per 4-5 dienas. Pristatymo terminas trumpesni nei pigu.lt siūlytas 14 dienų, tad surizikavau.

Prieš perkant reikėjo užsiregistruoti, kas yra visiškai normalu. Tik man pati pirkimo sistema(check out) pasirodė  nestabili, kelis kartus ką nors blogai pasitinkęs būdavau atjungtas ir „ištremtas“ į pagrindinį jų puslapį.

Pamatęs galutinę sumą išvydau staigmeną už 60 litų 🙁

Zen Engagement

Iškart pagalvojau, jog ne šiaip sau taip pigu, parduotuvė atsiima pinigus per kitą vietą. Paspaudžiau Find out more pasiskaityti, už ką moku tuo 60 litų. Taigi Zen Engagement privalumai:

  • jei per 7 dienas rasiu tą patį LCD pigiau kitu man konpensuos skirtumą
  • jei per 12 mėn monitorius suges ne dėl mano kaltės jį  galėsiu pakeisti į kitą arba atgauti sumokėtą sumą (pixmania pinigais) t.y. daikčiuko neremontuos
  • iki 25% nuolaida priedams

Po privalumais radau ir galimybę atsisakyti to Zen Engagement ką ir padariau 🙂

Apmokėjau pirkinį su Visa Virtuon kortele, bet man labai nepatiko vienas dalykas. Apmokėti nebuvo galima per PayPal, tad teko suvesti kortelės numerį bei apsauginį kodą. Tai nelabai saugu, nes yra tikimybė, kad kortelės duomenis gali sužinoti koks nors įsilauželis ar kompanijos darbuotojas.

Yra galimybė apmokėti ir bankiniu pervedimu tačiau visas procesas gali ilgai užtrukti.

Susimokėjau rugsėjo 30d, antradienį vakare. Spalio 2, ketvirtadienį LCD buvo perduotas DPD siutinių tarnybai, o spalio 8. ketvirtadienį apie 11:30 į duris paskambino kurjeris 🙂 Turėjau galimybę sekti kaip keliauja siuntinys, tai buvo gan įdomu, kiekvieną dieną vis žiūrėdavau kur jis.

DPD

Pagal miestus padariau maršrutą su  Google Maps 🙂

 google Maps

Pabaigai:

  • galima rinktis greitąjį pristatymą per  24-48 valandas, tik jis kainuoja 168 litus, kai standartinis 4-5 dienos 34 litai.
  • per tą laiką kol laukiau LCD BMS’e jis atpigo 100 litu
  • iš pigu.lt lentynos visai dingo, o paskui atsirado, tačiau kaina jau 800 litų :D 
  • Įprastai Samsung gaminiams suteikia 36 mėn garantiją, iš Pixelmania gavau 24 mėn. 🙁
  • siuntinyje neradau jokio pirkimą, bei garantiją liudijančio dokumento, nors FAQ radau jog toks turėtų būti. (tiesa, galima paprašyti, kad jį atsiųstų dar kartą)
  • Į blogą įsidėjau e-parduotuvęs skydelį, jei Jūs pirksite jį paspaudę gausiu premiją 🙂 (nesitikiu didelio pelno, bet įdomu ar bus bent 1 centas)

Tikiuosi tie kas ketina pirkti Pixmania.com ras čia šiek tiek naudingos informacijos 🙂

css.php
Bear