Prekės iš Dealextreme Europos sandėlio

image

Dealextreme tai Honkonge įsikūrusi tikriausiai populiariausia kinų elektroninė parduotuvė apie kurią esu rašęs prieš 3 metus.  Prieš metus Dealextreme atidarė UK esantį sandėlį iš kurio siuntė prekes į Europą, tačiau tik į vakarų Europos šalis, Lietuvos nebuvo. Neseniai pastebėjau, jog prekės siunčiamos iš ten ir į Lietuvą ir nusprendžiau išmėginti.

Europos sandėlys (nuoroda į senąją DX versiją, nes naujoje kategorija tuščia) visų pirma turi palyginus mikroskopinį prekių kiekį. DX siūlo 80 tūkstančių prekių, kai Europos sandėlyje yra tik apie 500, o ir iš tų apie 300 yra jau išparduotų.

Iš Europos sandėlio išsisaukiau UK lizdo adapterį, jo kaina 2,58 USD, kai perkant iš Honkongo sandėlio – 1.92 USD.  Siuntimas nemokamas, bet nusprendžiau užsisakyti siuntimą registruotu paštu, kuris kaip ir perkant prekes iš Honkongo kainuoja 1,7 USD.

Siuntinys buvo išsiųstas po dviejų dienų po apmokėjimo, ir gavau sekimo kodą SE101010942NT. Paskutinės dvi kodo raidės nurodo siuntimo šalį, o NT neatitiko jokios šalies, DX laiškas siūlė kodą tikrinti Didžiosios Britanijos pašto svetainėje, tačiau nei ten, nei Lietuvos pašte kodas buvo nerastas.

Siuntinys pasiekė mane per 12 dienų po išsiuntimo, arba per 14 nuo pirkimo. Jokio ženklo, jog tai registruotas siuntinys ant jo neradau. Susisiekiau su DX, pažadėjo grąžinti tuos už nieką sumokėtus 1,7 USD.

Susumavus:

  • Prekių pasirinkimas menkas
  • Jos siunčiamos nemokamai, bet prekių kaina didesnė nei perkant iš Honkongo
  • Susiklosčius aplinkybėms siuntinys iš Honkongo gali ateiti net greičiau nei iš Didžiosios Britanijos
  • Siuntimas registruotu paštu tik apgaulė, ir jei jis ateityje išties veiks matyt reikės primokėti daugiau nei 1,7 USD

Didžiausias Europos sandėlio privalumas tai 100% muitų nebuvimas jei prekės vertė višija75 litus. Jei gyvenate ne Lietuvoje, o Didžiojoje Britanijoje, tada Jums turėtų jaustis pristatymo greitis.

css.php
Bear