AliExpress prekių siuntimo būdai, yra iš ko rinktis

4962e724-1d3e-481f-97f9-dcd4a9d74cd7

AliExpress – galima sakyti kinų Ebay analogas(be aukciono galimybės). Čia daug skirtingų pardavėjų siūlo prekes, o AliExpress yra tarpininkas tarp Jūsų ir pardavėjo. Paskutiniu metu teikiu AliExpress pirmenybę,  viena iš priežasčių tai greitesnis siuntimas. Kai Ebay pardavėjas siųs Kinų paštu, AliExpress pardavėjas galbūt per Estų paštą.

Taip pat kai Ebay pardavėjai dažniausiai siūlo tik 1-2  lėto siuntimo būdus, AliExpress visad siūlė siuntimą greitu DHL kurjeriu.

Neseniai pastebėjau, jog siuntimo būdų sąrašas išsiplėtė ir galima rinktis, net iš 15 variantų. Galima siųsti AliExpress(Standart ir Premium) metodu, arba per Belgijos, Šveicarijos, Turkijos, Švedijos, Honkongo, Singapūro, Malaizijos, Kinijos paštus. Taip pat per kurjerius: DHL, Fedex, TNT, UPS (Express Saver ir Expedited). Galima rinktis pagal kainą ir nurodytą greitį, arba tiesiog pagal „skonį“ ar patirtį. Juk gali būti, jog tarkime pastebėjote, jog iš kinų pirktos prekės greičiausiai ateina kai jos yra siunčiamos per Švedijos paštą, nors ir  AliExpress nurodo, jos Švedijos paštu siuntimas truks iki 60 dienų.

Tokio neteko dar matyti nei vietoje e-parduotuvėje. Tiesa, nepamirškite, jog siunčiant per Europos valstybių paštą nuo importo mokesčių nepabėgsite.

css.php
Bear