Prekės ženklas „Šilelis“ grįžo į rinka užklijuotas ant P1 LED projektoriaus

Pakuote_2

Tie kas nėra visiški jaunuoliai ar jaunuolės prisimena tokį legendinį prekės ženklą „Šilelis“. Šilelio televizoriai buvo laikomi geriausiais iš visų gaminamų tarybiniais laikais. 1995 metais gamyklai „Banga“ bankrutavus jų gamyba buvo nutraukta.

Po to ~2008 šis prekės ženklas buvo sugrįžęs UAB „Naujasis Šilelis“ dėka, bet jis tiesiog buvo dedamas ant Turkijoje gaminamų Vestel televizorių.

Naujasis Šilelis“  priklausęs „Šilelis“ prekės ženklas galiojo iki 2012 metų ir po to tapo laisvas.

2014 metais „Šilelis“ prekės ženklą įregistravo UAB „Sponge“ ir neseniai „Facebook“ tinkle pasirodė „Šilelis“ P1 LED projektoriaus reklama. Pasak rekvizitai.lt įmonėje dirba 3 darbuotojai, tad nereikia tikėtis, jog projektorius gaminamas Lietuvoje, ar bent čia jis būtų projektuojamas.

Tad ilgai netruko, jog buvo rastas 1:1 pagal dizainą ir charakteristikas gaminys. „Lietuviškas“ gaminys parduodamas už 119 EUR. Aliexpress kaina 64 USD + 7 USD už pigiausią atsiuntimą paštu. Viso 71 USD arba 64 eurai. Kainų skirtumas yra beveik dvigubas, tačiau reiktų nepamiršti, jog prekei taikomi importo mokesčiai siekia 23 eurus. Tad viso gauname  87 eurus.

Turime apie 30 eurų skirtumą tarp  Šilelio ir bevardžio projektoriaus. Ar tiek verta primokėti už greitesnį pristatymą, lietuvišką instrukciją, europietišką 2 metų garantiją, paprastesnį grąžinimą sugedus, lietuviško verslo parėmimą spręsti galite tik Jūs.

Tiesa UAB „Sponge“ siūlo ir kitokios elektronikos su prekės ženklu „Sponge“.

css.php
Bear