Kai reikia prekės: kaina24.lt, baltameška.lt, pigu.lt

image

Šiandien pastebėjimai apie tris su internetine prekyba susijusius tinklapius.

kaina24.lt – iki šiol man buvęs negirdėtas kainų palyginimo įrankis. Tikrina kainas šiose parduotuvėse Avitela Skytech Fortakas Senukai Topo centras Azon.lt Elektromarkt Sohos BMS Pigu.lt Aliba.lt Zemakaina.lt Neriba.lt Varle.lt  ir kitose. Sena palyginimo svetainė kainos.lt  dabar man pasirodė labai nedraugiška, nes  ten ieškant prekės kainos dažnai daug tos pačios prekės variantų.

baltameška.lt – elektroninė parduotuvė kurioje šiomis dienomis pirkau elektrinę barzdaskutę. Patiko, jog galima buvo atsiskaityti PayPal be jokių papildomų mokesčių kurių reikalauja kitos lietuviškos e-parduotuvės. Prekė buvo pristatyta nemokamai kurjeriu per 3 (įskaičiuojant Žolinę) dienas, nors buvo žadėta per  4-7 d. Pirkinys buvo atiduotas su labai ekologiška pakuote, tiksliau jos net nebuvo, tik standartinė gamintojo dėžutė. Gavau ir 2 metų garantiją, nors ir ne gamintojo, jei e-parduotuvę valdanti įmonė nebankrutuos per tą laiką viskas bus gerai.

Kiek esu pirkęs iš lietuviškų parduotuvių labai retas atvejis, jog man skambintų pardavėjas, jei jau kažkas skambina tai kurjeris, tad nustebau sulaukės Baltos meškos skambučio, pagalvojau, jog jau kažkas blogo nutiko su užsakymo, bet klydau, mane tiesiog informavo,  jog prekė greit bus atiduoda kurjeriui.

pigu.lt – pigu.lt turi funkciją kur galima pranešti pigesnę kainą. Pabandžiau ją pasinaudoti nurodęs skytech.lt kainą(13 litų mažesnė). Kadangi forma be e-pašto adreso būtinai reikalavo dar ir  telefono numerio, o aš nemačiau tam jokio reikalo suvedžiau 860000000. Praėjo diena, tyla. Užpildžiau formą dar kartą, praėjo diena – tyla. Nusprendžiau daugiau nelaukti ir atiduoti pinigus Skytech, pagalvojau, jog pigu.lt mano, kad aš koks trolis nurodęs išgalvotą numerį ir nežiūri į manę rimtai.

Po 5 dienų kai jau prekė buvo mano rankose sulaukiau dviejų laiškų iš pigu.lt. Pirmame siūlė prekę parduoti 1 litu pigiau nei pas konkurentus, kitame 2 litais. Įsigyti prekę mažesne kaina buvo šiek tiek sudėtinga, nes užsakant į papildomos informacijos laukelį reikėjo įkopijuoti gauto laiško tekstą ir dar jiems paskambinti telefonu.

css.php
Bear