Kodėl neverta mokėti už siuntimo sekimo kodą perkant nebrangias prekes Kinijoje

2015-09-10 21_01_37-eBay_ Order details

Pirkau vieną prekę iš Kinijos ir man buvo svarbu kada ją gausiu, pasirinkau galimybę  gauti sekimo kodą(registruota siunta). Jeigu grįsčiau į praeitį to nedaryčiau ir štai kodėl.

1) Jeigu prekė nėra brangi siutimo kodas duodamas tik sumokėjus papildomai. Aš  sumokėjau 2 USD papildomai, kai prekė su nemokamu siuntimu kainavo 5 USD.

2) Su sekimo kodu siuntimas netampa spartesnis. Esu girdėjęs, jog jis dar gali būti ir ilgesnis, kadangi siuntiniams skenuoti papildomai gaištamas laikas.

3) Paskutiniu metu siuntiniai iš Kinijos ateina patikimai ir nedingsta, tad registruotas siuntinys kaip apsauga nuo jo neišsiuntimo, vagystės kelyje ar kitokio negavimo nėra tokia reikalinga.

4) Turint sekimo kodą atsiranda noras vis patikrinti kur yra siunta. Kadangi ji keliauja ilgai siuntos tikrinimas per tą laiką suvalgo daug laiko. Be to, matant kaip keliauja siunta kartais kyla  papildomų neaiškumų, kurių nebūtų jeigu neturėtum sekimo kodo.

Pavyzdžiui su paskutine siunta.  Savaitę laiko praleido Pekine, o siuntos naujas siuntos statusas vis kartodavosi.

2015-09-10 22_47_51-17track - Track Global Postal

Galiausiai visai nutrūko statuso atnaujinimai, kol po 12 dienų ji pasiekė Lietuvą.

Kai seki siuntą siunčiamą per greitąjį kurjerį ir ji per dieną pakeičia 1-3 šalis tai yra savotiškas malonumas, ilgai keliaujančios paprastu paštu kinų siuntos tikrai ne.

5) Iš Lietuvos pašto norint atsiimti registruotą siuntą reikia parašo. Taigi jeigu paprasta siunta būtų palikta tiesiog pašto dėžutėje(jeigu tilptų), registruota siunta bus arba palikta pašto skyriuje, arba paštininkas belsis  anksti ryte į duris.

css.php
Bear