Dealextreme (nepermokam pirkdami kinų daikčiukus kitur(lazeriai, LED prožektoriai)

image

Dealextreme (DX) tikriausiai populiariausia kinų e-parduotuvė. Manau taip yra dėl tikrai pigių prekių, nemokamo atsiuntimo, ir patogios pačios e-parduotuvės.

Prekės

Dealextreme siūlo tikrai nemažą prekių pasirinkimą, pradedant raktų pakabukais, baigiant Netbook’ais. Jei galvojate Lietuvoje pirkti kokį kinų produktą prieš pirkdami pasitikrinkite kainą DX, nes kai kurie lietuviai uždarbiauja perpardavinėdami prekes iš šios parduotuves, vos ne dvigubai brangiau. Keletas prekių grupių:

Prekių aprašymai

Perkant prekę internetu tikriausiai svarbiausias dalykas, juk prekės negali išbandyti. DX aprašymai kartais būna labai minimalūs tačiau juos kompensuoja pirkėjų atsiliepimai.

image 

Tiesa, kaip supratau DX darbuotojai prieš pateikdami prekes, jas išbando ir tarkime parašo ar LED prožektoriaus nurodyta galia atitinka skleidžiamą šviesą, taip atsiranda – “1W” prožektoriais (taip, tas vatas kabutėse)

Pirkimas

Atsiskaitoma per Paypal, kas man yra patogu.

Išsiuntimas ir pristatymo terminai

Kaip minėjau pristatymas į Lietuvą yra nemokamas, tiesa ne registruotu paštu. Aš rekomenduoju registruotą paštą, nes gausite siuntinio numerį ir jį galėsite sekti Honk Kong, Rusijos (galbūt vėliau ir vėl Lietuvos) paštuose.

image

Registruotas siuntinys Jums kainuos papildomai ~4lt, tačiau kai prekių kaina yra virš 15$ registruotu paštu siunčiama nemokamai.

Taip pat į krepšelį rekomenduoju už simbolinį centą įsimesti DX logotipo nuo siuntinio nuėmimo paslaugą, taip muitinei kils mažiau įtarimų, jog siuntinys iš parduotuvės. Ant  siuntinio beje nurodoma mažesnė kaina, nei yra iš tikro 🙂

1888-a647684c-78b9-4f9c-8c0d-7294443ee13d

(nuotraukos šaltinis)

Susimokėję už užsakymą galėsite stebėti jo būseną. Bus tokie etapai:

 • Laukiama prekių iš tiekėjo
 • Prekės gautos
 • Prekės pakuojamos
 • Siuntinys išsiųstas

image

Paskutinis mano siuntinys:

 • Užsakymas priimtas 08-25 (0)
 • Atiduotas paštui 08-30 (+5)
 • Siuntinys paliko Honk Kong 09-05 (+10)
 • Siuntinys paliko Rusiją 09-08 (+13)
 • Siuntinį atnešė paštininkė į namus 09-16 (+21) (papratai reikia eiti atsiimti į paštą)

Taškai

Juos galima išsikeisti į pinigus, ar į prekes. Jei gaunami:

 • Tiesiog perkant
 • Palikus atsiliepimą apie prekę
 • Įdėjus prekės nuotrauką ar video
 • Per rekomendacines nuorodas (ką darau aš dabar) 🙂

Blogybės

Ne visada viskas būna gerai, tai DX iš blogosios pusės 🙂

Man neatkeliavo vienas siuntinys, buvo neregistruotas, o jie man, būtent neregistruoti (nebūtinai iš DX) dažnai prapuola 🙁 Po susirašinėjimo su DX darbuotojais negauta prekė buvo nemokamai prikabinta prie kito užsakymo. Tik va kad prašė manęs dar palaukti, kai laukiu du mėnesius, ir darbuotojai kartais atsako tik po 3 parų.

image

Geriau neužsakinėkite prekių kurių dabar DX neturi. Aš vienos prekės laukiu du mėnesius, o back ordered laikas vis iš naujo tęsiasi(nesakau, jog su visom prekėm taip). Man kantrybė baigėsi ir paprašiau, kad pakeistų prekę į kitą, kolkas vyksta susirašinėjimas…

Pabaiga

Atrodo parašiau viską ką norėjau. Jei kils klausimų, ar norėsite pasidalinti patirtimi galite palikti komentarą, ar apsilankyti DX forume, kol kas ten nieko ypatingo nėra, bet… 🙂

Beje esu kaip ir DX ligonis, per metus turiu jau 12 užsakymų, ir tai populiariausia mano e-parduotuvė.

css.php
Bear