Samsung S4 optimizuotas spartos testams

Screen Shot 2013-07-17 at 6.57.13 PM_575px

Anandtech tyrimas parodė, jog Samsugn Galaxy S4  AnTuTu, Quadrant, GLBenchmark 2.5 testų metu Samsung vaizdo procesoriaus taktinis dažnis yra  533 MHz kai naudojant kitas  programas ir žaidimus jis būna 480 MHz. Dėl to testų rezultatai gali būti 11 % aukštesni.

Įdomu, jog kai kurių testų metu ir CPU elgiasi kitaip, jis dirba tik maksimaliu 1,2 GHz dažniu tik paleidus testavimo programa ir vaikštant tiesiog po nustatymus. Įprastai CPU sparta šokinėja, priklausomai nuo apkrovos taip taupant energiją ir leidžiant CPU neperkaisti.

Panagrinėjus sisteminius Samsung failus buvo rastas ir atsakingas už tai, jog CPU ir GPU dirbtų sparčiau kai paleistos tam tikros programos. Faile rasta frazė „Benchmark Booster“ pasako viską.

Samsung atsakė į metamus kaltinamus, teigdami jog naudojamas sumažintas 480 MHz dažnis, tam kad tarkime per per ilgą laiką žaidžiant video žaidimus GPU nebūtų perkrautas, o 533 MHz paliktas S Browser, Gallery, Camera, Video Player bei kai kurioms testavimo programoms. Samsung teigia, kad jie nesiekė paveikti testavimo rezultatų, bet tik siekė optimalios įrenginio spartos.

Taigi, dar kartą galima įsitikinti, kad ir kas būtų testuojama gamintojas nepraleis progos nutolinti įrenginio specifikacijas nuo realaus naudojimo ir pasigerinti testo rezultatus.

[via GSMArena, Anandtech]

css.php
Bear