Kai dirbtinis intelektas (AI) gerindamas vaizdą palieka nesubtilių savo buvimo įrodymų

Samsung S10 turi Super Slow mo režimą, kuris leidžia filmuoti vaizdo įrašus 960 kadrų per sekundę dažniu su 720p raiška. Pasibandžiau pafilmuoti sieninį laikrodį ir rezultatas prajuokino.

Pažiūrėjus vaizdo įrašą į akis krenta nenatūralus valandų skaičiai, bei rodyklės. Atrodo tarsi skaičiai būtų tekstas rinktas vaizdų redagavimo programoje. Rodyklės irgi labai ryškios lyginant su kitais video elementais.

Taigi Samsung S10 960 kadrų per sekundę filmuoja išties mažesne rezoliucija nei skelbia, o gautą video pakiša dirbtiniam intelektui raiškai pakelti. O AI kadre ieško pažįstamų raštų/elementų ir juos pakeičia aukštesnės raiškos atitikmenimis.

Samsung AI raiškai padidinti naudojamas ir 4K TV. Žemesnės nei 4K kokybės vaizdo raiška yra pakeliamas iki 4K, tačiau kadangi naudojamas AI, rezultatas yra ne tiesiog kampuotas vaizdas.

Iš arti atrodo kaip piešinys, bet kadangi TV žiūrimas iš tolo vaizdas atrodo ryškus ir natūralus. Štai todėl ir verta pirkti 4K TV, nors ir bus žiūrima mažesnės raiškos medžiaga.

css.php
Bear