Kas kokybiškiau verčia: Bing translator, Google translator ar VDU vertimas ?

image

Tikriausiai dauguma vertimams naudojate Google translate, nors ir egzistuoja alternatyvos kaip Bing translator, arba tik iš anglų į lietuvių kalbą verčiantis VDU mašininis vertimas.

Įdomu ar tikrai Google yra geriausias atliekant vieną darbą – verčiant iš anglų į lietuvių.

Tam išsiaiškinti sugalvojau balsavimą kurio metu įvertinsite su technika susijusio teksto vertimą.

Pateiksiu 3 angliškus su trimis mašininiais vertėjais į lietuvių kalbą verstus tekstus, viso 9. Prie kiekvieno teksto galėsite pažymėti geriausią vertimą. Jūs nematysite nei originalaus teksto, nei nurodyto vertėjo.


 

Tekstas A

1 vertimas

Tai nėra pirmas kartas kai, NSA buvo apkaltintas šiuo veiklos tipu. Pranešimas iš vokiečių laikraščio Der Spiegel teigė, kad Amerikos agentūra perima pristatymus elektroninės įrangos į augalą spyware, kad įgytų tolimą prieigą prie sistemų, kai tik juos tiekia ir įdiegti. Pagal pranešimą, NSA pasodino užpakalines duris, kad gautų prieigą prie kompiuterių, standžiųjų diskų, internetinio ryšio paskirstytojų, ir kitų prietaisų nuo kompanijų tokių kaip Cisco, Miškingas slėnis, Vakarų Skaitmeninis, Seagate, Maxtor, Samsung, ir Huawei.

2 vertimas

Tai ne pirmas kartas, NSI buvo apkaltintas šios rūšies veiklos.Ataskaita vokiečių laikraštyje „Der Spiegel” teigė, kad JAV agentūra perima pristatyti elektroninės įrangos augalų šnipinėjimo gauti nuotolinę prieigą prie sistemų, kai jos pristatomos ir slapta įdiegiamos. Pasak pranešimo, NSI pasodino Backdoors prieiti prie kompiuterių, kietųjų diskų, maršrutizatoriai ir kitų įrenginių iš kompanijų, tokių kaip „Cisco”, „Dell”, Western Digital, Seagate, Maxtor, Samsung ir Huawei.

3 vertimas

Tai ne pirmas kartas NSA buvo apkaltintas tokia veikla. Vokietijos laikraštis Der Spiegel ataskaita buvo teigiama, kad JAV agentūra perima pristatymų elektroninės įrangos augalų spyware įgyti nuotolinės prieigos prie sistemų, kai jie yra pristatomi ir įdiegta. Pasak pranešimo, NSI augino backdoors naudotis kompiuterių, kietųjų diskų, maršrutizatoriai ir kitų įrenginių iš kompanijų, tokių kaip Cisco, Dell, Western Digital, Seagate, Maxtor, Samsung ir Huawei.


 

Tekstas B

1 vertimas

Kiekvieną kartą, kai jis faktiškai pasiekia vartotojus, sniego 630 turės naudos iš naujų funkcijų Windows Phone 8.1, įskaitant Cortana balso asistentas ir ilgai lauktas pranešimų centrą. Sukurta kaip biudžeto telefonas, kad 630 namai 4.5-colių ekranas su rezoliucija 854 x 480 pikselių, 1.2GHz quad-core Qualcomm Snapdragon procesorius ir 3G ryšį. Telefone yra 8GB vidinė atmintinė, plečiama iki 128GB naudojant microSD kortelę.

2 vertimas

Kai ji iš tikrųjų pasiekia vartotojus, Lumia 630 turės naudos iš naujų funkcijų Windows Phone 8.1, įskaitant Cortana balso asistentas ir ilgai laukto pranešimo centro. Sukurtas kaip biudžeto telefoną, 630 namai 4,5 colių ekranas su 854×480 pikselių, 1.2GHz keturių branduolių Qualcomm Snapdragon procesorius ir 3G ryšį rezoliucijos.Telefone yra 8GB vidinės atmintinės plečiama iki 128GB per „microSD” kortelę.

3 vertimas

Kad ir kada tai iš tikrųjų siekia vartotojus, Lumia 630 turės naudos iš naujų ypatybių Windows Phone 8.1, apimdamas Cortana balso padėjėją ir ilgai lauktą pranešimo centrą. Suprojektuotas kaip biudžeto telefonas, 630 namų 4.5 colių ekranas su sprendimu 854×480 vaizdo elementai, 1.2GHz kvadrofoninis pagrindinis Qualcomm Didžiojo žioveinio procesorius, ir 3G sujungimo galimybė. Telefonas apima 8 GIGABAITUS vidaus laikymo, išplečiamo į 128 GIGABAITUS per microSD kortelę.


 

Tekstas C

1 vertimas

Pirmiausia ir svarbiausia, nepriklausomai nuo kreivų TV tipą (ar tai būtų OLED ar TFT), lenktas televizija tikrai numato „platesnį matymo lauką” nei jo plokščiaekranis kolega.Kreivumas padaro jūsų smegenys suvokia jausmą gylį nei įprastai, ir įvaizdžio kreivumą taip pat didina tai, kokiu mastu vaizdas atrodo per periferinį, taip pat centrinis regėjimas. Paprasčiau tariant, ekrano išlinkimas leidžia nuotraukas labai labai panašus, kaip jums suvokti realų pasaulį. Štai ką gamintojai reiškia svaiginančius.

2 vertimas

Visų pirma, nepriklausomai nuo išlenktos televizijos tipo, (būti tuo OLED ar TFT), išlenkta televizija neabejotinai numato ‘platesnį lauką vaizdo’ negu jo plokščias ekrano dublikatas. Išlinkimas iš tikrųjų priverčia jūsų smegenis suprasti didesnį gilumo jausmą negu normalus, ir atvaizdo išlinkimas taip pat didina mastą, iki kurio atrodo, paveikslas yra jūsų periferinės taip pat kaip centrinės vizijos viduje. Tiesiog padėtas, ekrano išlinkimas įgalina paveikslus priminti labai artimai būdą, kuriuo jūs suprantate realųjį pasaulį. Tai yra tuo, ką gamintojai turi galvoje prie immersive.

3 vertimas

Visų pirma, nesvarbu, kokios rūšies lenktas TV, (ar tai būtų OLED ir TFT), lenktas TV tikrai suteikia yra „platesnį matymo” nei jos plokščiųjų ekranų kolega. Kreivumo padaro jūsų smegenys suvokia didesnį gylį prasme nei įprastai, ir vaizdas kreivumą taip pat padidėja tiek, kiek į kurią nuotrauką atrodo jūsų periferinių taip pat centrinės regėjimo. Paprasčiau tariant, ekrano kreivės leidžia nuotraukos primena labai artima tai, kaip jūs suvokia realiame pasaulyje. Štai ką reiškia gamintojai iš svaiginančius.


Kviečiu skaityti tekstus ir juos vertinti, kadangi kuo daugiau Jūsų tai padarys tuo bus tikslesni apklausos rezultatai. Rezultatus paskelbsiu per savaitę.
Jeigu bus susidomėjimas eksperimentu tikriausiai jį pakartosiu su „lengvesniu“ tekstu, tarkime iš pasakų vaikams.
 

css.php
Bear