Pinigų pervedimas į PayPal sąskaitą iš FoxBox terminalo

image

FoxBox terminale galima apmokėti ar įsigyti įvairias paslaugas.  Atlikti pervedimus į PayPal nuo šių metų sausio,  nors tai sužinojau tik pavasarį pamatęs PayPal logo terminalo ekrane. Vis žadėjau nuvykti iki artimiausio terminalo ir pabandyti atlikti pervedimą, tačiau vis neprisiruošdavau, kol netyčia nepamačiau terminalo viename Kauno prekybos centrų. Susiradau dešimtinę išsitraukiau beišsikraunantį telefoną ir pradėjau įamžinti papildymo eigą.

Pirmiausiai pamačiau tokį vaizdą.

20110825_002

Pasirenku elektroninę komerciją.

20110825_003

Pasirenku PayPal.

20110825_006

Kairėje pareikiama informacija apie pervedimą. Svarbiausia dalis, jog pervedimo mokestis 9%, o pervedimas atliekamas per 24 valandas. Retai tenka spaudyti didelius liečiamus ekranus, bet šitą spausti reikėjo stiprokai. Įvedus e-pašto adresą pastebėjau klaidą, spaudžiau ant adreso tikėdamasis, jog žymeklis atsiras ties blogai įvesta raide, bet deja jis neatsirado ir teko naudotis backspace klavišu ir pratrinti dalį adreso.  Papildant adresą kažkaip sugebėjau įjungti CapsLock, greit neradau kaip jį išjungti, tad teko prieš kiekvieną raidę spausti Shift, kad ji būtų mažoji.

20110825_007

Proga pasitikrini įvestus duomenis.

20110825_008

Įdedu savo nutrintą Darių ir Girėną į terminalą. Jis sėkmingai atpažįstamas. Beje galima įmesti ir monetas, koks nominalą galima mažiausią nesidomėjau. Patiko, jog parodoma kuri dalis įneštų pinigų bus įskaityta į sąskaitą, kuri keliaus kaip komisinis mokestis.

Gaunu patvirtinimą, jog pervedimas atliktas tiek ekrane, tiek atspausdintame čekyje, tiek SMS žinute.

Grįžtu namo ir randu papildytą PayPal sąskaitą. Papildymo suma 2,63 EUR, kas pagal oficialų kursą yra 9,08 litai. Skirtumas tarp laiko ant atspausdinto čekio ir PayPal išklotinėje tik 7 sekundės.

Viską susumavus:

  • Pervedimas atliekamas gan paprastai ir greitai
  • Savitarna
  • Čekis lieka, kaip pervedimo įrodymas
  • Klientas aiškiai informuojamas apie komisinio mokesčio dydį ir keik realiai pinigų persives į sąskaitą.
  • Komisinis mokestis didokas – 9%, todėl jei per metus bus reikalas į PayPal paskyrą pervesti daugiau nei 200 litų rekomenduočiau įsigyti banko kortelę su kuria galima atsiskaityti internetu. 

Dar dėl komisinio mokesčio. Tarkime jei pervedate pinigus draugui iš PayPal į PayPal jokio mokesčio nėra, bet tik tuo atveju jei Paypal sąskaitoje turite likutį. Jei jo nėra ir Paypal turės imti pinigus iš banko kortelės tada atsiranda 3.4% + €0.35 EUR mokestis. Per vedant tuo pačius 10 litų šis mokestis bus 1,5 lito. Be to radau, jog FoxBox prižiūrinti firma moka ir 2,5 % valiutos konvertavimo mokestį.

P.S. Skundėtės, jog stringa puslapio slinkimas su Chrome. Išvalykite naršyklės cache ir pažiūrėkite ar bus kiek geriau.

css.php
Bear