Revolut startuolis siūlo įspūdingas atsiskaitymo tiek internete, tiek realybėje galimybes

tumblr_inline_o5xhk7rZxy1ty3m0w_1280

Šiomis dienomis socialiniuose tinkluose užtikau Revolut startuolį. Šis startuolis siūlo tikrai įspūdingus dalykus, ne veltui per dvi dienas surinko beveik 13 milijonų svarų investicijų.

Revolut siūlo sąskaitą su kuria patogiai ir  nemokamai bus galima apmokėti už prekes ir paslaugas tiek internete, tiek realybėje.

Revolut sąskaitos privalumai:

  • Valiuta konvertuojama pagal oficialius kursus, tad nėra valiutos konvertavimo mokesčių ir galima sutaupyti atsiskaitant šalyse, kuriose nėra Euro, ar perkant internetu.
  • Nemokamas pinigų pervedimas į bankų sąskaitas.
  • Pinigų pervedimas realiu laiku kontaktams, jeigu jie irgi turi Revolut sąskaitas. Jeigu neturi, galimas lėtas pervedimas. Jo metu kontaktas gauna nuorodą ir atsidaręs nurodo savo banko sąskaitą.
  • Virtuali MasterCard kortelė atsiskaitymams internete.

Revolut siūlo fizinę MasterCard kortelę:

  • Išduodama nemokamai, nemokamas pristatymas.
  • Nemokamas pinigų išgryninimas  visuose bankomatuose iki 650 eurų/mėn.
  • Kortelę galima užblokuoti ir vėliau atblokuoti.

Programėles naudojimas apsaugotas PIN kodu, bet didelį įspūdį man paliko kortelės saugumo galimybės.

Screenshot_20160714-170838

Yra galimybė blokuoti mokėjimus kortele jeigu kortelės naudotojas yra kitur negu atliekama operacija su kortele. Galima išjungti mokėjimus naudojant magnetinę juostelę, pinigų išėmimą iš bankomato ir mokėjimus e-parduotuvėse. Ir visa tai tiesiog programėlėje, vieno mygtuko paspaudimu.

Tiesa, jeigu į sąskaitą per metus bus įnešta  1000 eurų ir daugiau teks patvirtinti savo tapatybę fotografuojant asmens dokumentą, bei savo veidą.

Revolut sąskaitą galima papildyti bankiniu pavedimu arba pridėjus kortelę.Kreditinės kortelės netinka. Minimali papildymo suma 10 eurų. Autorizuojant kortelę buvo nurašytas 1 euras, nesu tikras ar jis grįš po rezervacijos pabaigos.

Kol kas ši mokėjimų programėle skamba labai patraukliai, bet vėliau kai startuolis norės tapti pelningu gali sąlygos ir pablogėti.

Užsiregistravau, kortelė pasieks mane Liepos pabaigoje, gausiu, išbandysiu, parašysiu įspūdžius.
Registruodami galite nurodyti , jog sužinojote per mane įrašydami kodą dariusk78 . Nesu tikras kokios bus naudos tiek Jums, tiek man.

 

css.php
Bear