Apžvalga: Anglonas 2 demo versija

anglonas 2 paleidimas

Prieš porą dienų išgirdau apie naujieną apie išleistą lietuvių-anglų kalbos žodyno Anglonas 2 versiją. Šiandien radau, jog Fotonija leidžia nemokamai atsisiųsti Anglonas 2 demo versiją kuri veikia iki 2010 rugsėjo 10 dienos, be jokių apribojimų. Pirmiausiai nustebino jos įdiegimo dydis – 1GB, išsipūtė nuo pirmosios versijos. Instaliacijos failas suskaldytas į 10 rar archyvų, nepatogu siųsti, galėjo įdėti ir ISO.

Kūrėjai sugalvojo programos paleidimo metu užimti naudotojus ir išmokinti naują anglišką žodį.

anglonas 2 langas

(didinasi)

Anglonas 2 išvaizda atkartoja Microsoft Office 2007 dizainą.

anglonas 2 paieška

Pradedant nuo paieškos yra net kelios jos pasirinktys, pravers kai žodis kurį norime versti nėra tiksliai žinomas, arba kaip tik tiksliai žinomas ir norime greitos paieškos.

image

(didinasi)

Konteksto paieška leidžia pamatyti su kokiais kitais žodžiais gali būti vartojamas įvestas žodis. Nuo paprastos paieškos skiriasi tik kitų rezultatų pateikimu dešinėje pusėje.

image

Anglonas 2 moka ir kalbėti, tiksliau sintezuoti kompiuterinį balsą. Galima išgirsti ir žmogaus ištartą žodį, tačiau tada tiesiog būsite nukreipti į howjsay.com. Anglas naudodamas Angloną liks nepatenkintas, nes tariami tik angliški žodžiai.

image

Jei veikia tik pelė…

image

(didinasi)

Galimybė įvesti savus žodžius, jei neužtenka iš 118000 Anglono siūlomų.

image

Tarp rodymo pasirinkimų radau ir net 30 temų 🙂

image

Tezauras (anglų kalbos aiškinamas žodynas)

image

Smagi ir naudinga funkcija tai bet kur tekste esančio žodžio vertimas užvedus pelę ant jo ir paspaudus tam tikrą klavišų derinį(numatytasis: Ctrl+ dešinys pelės mygtukas). Anglonas 2 naudoja OCR, tad galima versti žodžius ir iš paveiksliukų. Taip pat galima automatiškai versti kopijuojamus žodžius.

image

Ir paskutinis dalykas kuri noriu paminėti tai išsami vartotojo pagalba.

Anglonas 2 kaina – 193.60 lt, tiesa jei esate Anglonas pirmosios versijos legalus vartotojas atnaujinimo kaina 77.44 lt.

Aš pasibaigus demo versijai žadu grįžti prie Google Translate.

image 

Panašu ar ne? 🙂

Panašūs įrašai:

 • Kažkaip net pagailo autorių darbo ir to, kad investicija gali ir neatsipirkti… Man taip pat užkliuvo paketo dydis, kuris ir pailgino žodyno užsikrovimo laiką, kas man yra nelabai patogu, nes visgi žodyną įsijungi, pažiūri žodį ir išjungi (taip darydavau su pirma Anglono versija). Atnaujinimų šiame pakete daug, o ir jie naudingi, tačiau įdiegti per vėlai… Žodžių vertimui užvedus nauju Chromo priedėlį, Tezauras naudingas, tačiau Google Translate ar Google Dictionary siūlo tą patį servisą, tik nemokamai. Anyway, neturintiems interneto (jeigu dar tokių yra), Anglonas 2 turėtų patikti 🙂
  My recent post Patarimai, kaip pristatyti verslo idėją investuotojams / Dragons’ Den

  • kritikas

   Siūlo tą patį servisą, tik nemokamai. Visi manau žinom Google translate serviso kokybę. Įdomu kas ten užima tą visą 1GB, bet sakykit ką norit – kvaila dėl to kelti skandalą, nes 1GB, tai labai mažas skaičius (bent jau asmeniškai man). Ribbons UI standartas (tas pats kuris naudojamas Office 2007) parodo mum tik tai, kad gan ilgokai buvo kuriamas Anglonas. Ribbon UI mažai kam patiko, bet manau kad Anglone ji gal kažkiek ir tinka. O dabar apie krovimosi laiką, kiek jums ta programa laiko kraunasi, jomajo? Man sekundės netrunka atsidarymas.

   Kaip supratot, nesutinku su jūsų nuomone. Sutinku tik su tuo, kad kaina yra per didelė mums lietuviams ir, kad nemokamas „Google translate“ kainuoja pigiau.

 • ligonis

  30 temu ir zodziu vertinimas zvaigzdutem? 😀
  ko tik nepadarys noredami itikti vartotojui.

  • Žvaigždutės nuo Anglono pirmos versijos rodo žodžio naudojimo dažnumą.

 • Na su tokia kaina tai nežinau.. Juk visas Tildės biuras '09 namams su netgi gausesniu LT-EN-LT + dar gal 10 kalbų žodynais, frazių žodynais, LT kalbos sinonimų ir aiškinamuoju žodynu, kalbos įrankiais ir t.t. vos 149Lt.

  Tiek kad Anglonas matosi labiau primena pirmą kart prie kompiuterio prisėdusiam žmogui tinkančią programą, su savo ryškia spalvinga aplinka 🙂
  My recent post Avira v10 jau čia!

 • LM jau yra normalus siuntimas. Nemokamas trial iki Rugsėjo turbūt tam, kad spėtų crack padaryti, po to normaliai į tą patį LM įmesti viską.. 😀
  My recent post iPhone ir iPod Touch Stalo Dock’as

  • Paaiškink, kam siųstis nelegaliais būdais, kai pats gamintojas platina be apribojimo? Nemanau, kad LM buvo suteikta teisė platinti šį produktą.

   Persistengė su ribbon stiliumi. Kas netingi visi kopijuoja, nieko naujo ir inovatoriško nepasiūlo. Programos įkrovos laikas per daug ilgas. Temų prigrūdo belenkiek, o kam? Jei pirkėjas įsigyja prekę, tikisi, kad veiks be priekaištu, greitai, o čia prigrūdo temų kurių darbui nė nereikia. Anglono duombazė užima ~40MB, tai ko čia pridėta, kad net 1GB reikia?

   • aaa

    Tai, kad iš jų siųstis yra problemiška. Reikia kiekvieną failą atskirai, be to negali daugiau tuo pat metu siųstis. Taip yra bent jau man.

 • Gintaras S.

  Sveiki visi, daug komentaru, atsiprasau, bet profesionalaus neradau ne vieno! Noretusi suzinoti vartotojiska komentara pvz. at angliskas zodis "sustainability" lietuviskai bus tvarumas, o angliskas zodis "ends" lietuviskai bus siekiamo tikslo baigtys? Na manau supratote mano mintis

css.php
Bear