Apžvalga: Anglonas 2 demo versija

anglonas 2 paleidimas

Prieš porą dienų išgirdau apie naujieną apie išleistą lietuvių-anglų kalbos žodyno Anglonas 2 versiją. Šiandien radau, jog Fotonija leidžia nemokamai atsisiųsti Anglonas 2 demo versiją kuri veikia iki 2010 rugsėjo 10 dienos, be jokių apribojimų. Pirmiausiai nustebino jos įdiegimo dydis – 1GB, išsipūtė nuo pirmosios versijos. Instaliacijos failas suskaldytas į 10 rar archyvų, nepatogu siųsti, galėjo įdėti ir ISO.

Kūrėjai sugalvojo programos paleidimo metu užimti naudotojus ir išmokinti naują anglišką žodį.

anglonas 2 langas

(didinasi)

Anglonas 2 išvaizda atkartoja Microsoft Office 2007 dizainą.

anglonas 2 paieška

Pradedant nuo paieškos yra net kelios jos pasirinktys, pravers kai žodis kurį norime versti nėra tiksliai žinomas, arba kaip tik tiksliai žinomas ir norime greitos paieškos.

image

(didinasi)

Konteksto paieška leidžia pamatyti su kokiais kitais žodžiais gali būti vartojamas įvestas žodis. Nuo paprastos paieškos skiriasi tik kitų rezultatų pateikimu dešinėje pusėje.

image

Anglonas 2 moka ir kalbėti, tiksliau sintezuoti kompiuterinį balsą. Galima išgirsti ir žmogaus ištartą žodį, tačiau tada tiesiog būsite nukreipti į howjsay.com. Anglas naudodamas Angloną liks nepatenkintas, nes tariami tik angliški žodžiai.

image

Jei veikia tik pelė…

image

(didinasi)

Galimybė įvesti savus žodžius, jei neužtenka iš 118000 Anglono siūlomų.

image

Tarp rodymo pasirinkimų radau ir net 30 temų 🙂

image

Tezauras (anglų kalbos aiškinamas žodynas)

image

Smagi ir naudinga funkcija tai bet kur tekste esančio žodžio vertimas užvedus pelę ant jo ir paspaudus tam tikrą klavišų derinį(numatytasis: Ctrl+ dešinys pelės mygtukas). Anglonas 2 naudoja OCR, tad galima versti žodžius ir iš paveiksliukų. Taip pat galima automatiškai versti kopijuojamus žodžius.

image

Ir paskutinis dalykas kuri noriu paminėti tai išsami vartotojo pagalba.

Anglonas 2 kaina – 193.60 lt, tiesa jei esate Anglonas pirmosios versijos legalus vartotojas atnaujinimo kaina 77.44 lt.

Aš pasibaigus demo versijai žadu grįžti prie Google Translate.

image 

Panašu ar ne? 🙂

css.php
Bear