Bookdepository knygos su nemokamu pristatymu į Lietuvą [išbandyta]

bookdepository.co.uk The invaders plan

Apie bookdepository pirmą artą išgirdau pagrindai.lt tinklaraštyje ir kadangi vis galvojau apie vienos knygos pirkimą nusprendžiau pasižvalgyti tame e-knygyne.

Knygos prieš tai ieškojau Amazon bei Ebay ir radau, tad šį kartą man buvo svarbi jos kaina, o ne ar išvis yra. Knygą radau, kaina buvo 23 lt kai seniau kiek ankščiau pigiausiai buvau radęs Ebay – 40 lt (30 lt knygą, 10 lt pristatymas).

Nusprendžiau pirkti. Tiesa galima rinktis, jog kainos būtų rodomos ir atsiskaitoma doleriais, eurais, svarais. Pasirinkus kitą valiutą pinigų dėl kito kurso nesutaupysite, tačiau galbūt kažkurią valiutą labiau mėgstate ir ją patogiau mintyse perversti į litus.

Atsiskaičiau Paypal, patogu tai, jog nereikia registruotis, t.y. prisijungiate Paypal’e o šis perduoda būtinus duomenis parduotuvei.

Apmokėjus gaunamas užsakymo kodas su kuriuo galima pasižiūrėti užsakymo būklę, pati prekė siunčiama neregistruotu paštu. Mokėjimą atlikau vasario 15 dienos vakare, knyga buvo išsiųsta atrodo kitą dieną, o ją gavau šiandien (vasario 22), tad nuo knygos įsigijimo iki jos laikymo rankoje praėjo 7 dienos.

Taigi, kitą kartą kai ieškosiu angliškos knygos pirmiausiai eisiu į  bookdepository. Tiesa, nors ir šį kart sutaupiau pinigų, bet visada verta pasižiūrėti prieš perkant kitur, net ir tuo atveju jei pardavėjas siūlo 50% nuolaida 🙂

Nemokamas siuntimas reiškia, jog sumokėsite už knygą tiek kiek ir prie jos parašyta. Siuntimas į Lietuvą  visoms knygos reiškia, jog nereiks nervintis Amazone ar Ebay kai pigiai parduodamos knygos pardavėjas nesiunčia į Lietuvą.

Knygos siunčiamos iš Didžiosios Britanijos, tad pasieks Jus per savaitę ir aplenks muitinę.

Knygyne veikia rekomendavimo sistema, gal jau pastebėjote įtartinas nuorodas? 🙂 Įdomu kiek centų man nubyrės jei ką pirksite jas paspaudę.

css.php
Bear