Kaip tarp blogo skaitytojų Grumpy Cat’us užtikau

image

Tinklaraštyje vidinė įrašų reitingavimo sistema veikia dar nuo 2006 metų kai įrašų populiarumas dar nebūdavo skaičiuojamas su  „like“  „retweet” ar „+1“. Nuo sistemos veikimo pradžios yra atlikti 18,746 balsavimai. Turbūt bus atsimenančių, jog seniau buvo 5 žvaigždučių sistema.

Neseniai pastebėjau, jog didesnė dalis Mėnesio geriausių įrašų turi nulinę balsų sumą, kažkaip nesigilinau, galvojau, jog vasara, mažas lankomumas, mažai kas balsuoja ir tiek. Tačiau, netyčia patikrinus balsavimo išklotinę, pamačiau, jog iš vieno ir panašaus IP visada reitinguojama [-1]. 

IP rodau viešai, kadangi tai Omnitel mobilaus interneto dinaminiai adresai, ir kas kelias dienas pradedama minusuoti iš kito, bet panašaus IP adreso. Iš Omnitel IP adresų ruožo paskutinių 100 balsavimų radau tik 5 [+1] balsus.

Apakintas minusų šalia Omnitel IP adresų gausos, vos nepraleidau, jog yra dar vienas paniurėlis, šįkart su nekintančiu  Cgates IP adresu.  Paskutiniai 180 jo įvertinimų yra vien tik [-1].

Kovojant su šiais etatiniais minusininkais teko imtis atsakomųjų veiksmų. Deja, bet Omnitel mobilaus interneto vartotojai negalės balsuoti. Tuo tarpu Cgates IP adresui palengvinau gyvenimą, kad jis nesikankintų matydamas nepatinkančius įrašus ir užblokavau patekimą į radiocool.lt. Gaila, bet reitingavimo priedas neleidžia automatiškai šalinti balsų iš tam tirtų asmenų, tad kol kas žala lieka neatitaisyta.

Apsisaugant nuo kitų paniurėlių būtų galima palikti galimybė įvertinti įrašus tik teigiamai, bet aš manau, jog turi būti atsvara teigiamam įvertinimui.

Ar abu paniurėliai tas pats asmuo, negaliu pasakyti. Vienas pradėjo pastoviai minusuoti įrašus 2013 balandį, kitas 2012 gruodį. CGates IP adresas tiesa žinomas, jam buvo uždrausta komentuoti dėl kvailų komentarų.

Šiuo metu [+1]/[-1] balsų santykis 7,9:1

css.php
Bear