Chrysalis – naujas Bitorrent veidas

image

BitTorrent Inc. pristatė naują Bitorrent klientą kodiniu vardu Chrysalis. Alpha 8.0 versiją galima jau atsisiųsti. Klientas skirtas naujiems nepatyrusiems vartotojams. Programos  variklis µTorrent 3.0, tad jei kas klaus ar siunčia greičiau, atsakysiu, kad taip pat.

Chrysalis  pagrindiniame lange išdėstytos iš µTorrent pažįstamos programėlės(Apps).  Jas įsidiegus jos veiks kaip pagalbiniai įrankiai

image

arba padės atsisiųsti legalų turinį iš tam tikrų šaltinių nesinaudojant naršykle.

image

Siuntinių langas yra neapkrautas eiliniam vartotojui nereikalinga informacija.

image

Pasirinkus galima matyti šiek tiek daugiau informacijos.

image

Baigus siųsti torrent failus video galima žiūrėti po vieno paspaudimo(jei ankščiau pasirinktas grotuvas, bei tarp atsisiųstų failų yra tik vienas video). Paspaudus Play mygtuką atsisiųstas failas ne tiesiog atidaromas, o yra transliuojamas, tad su tarkime MPC grotuvu(VLC rekomenduojamas) sunkiai veikia.  Matyt pritaikyta ateičiai kai bus galima žiūrėti dar nebaigtą siųsti failą(µTorrent planuose tai irgi yra)

image

Programa turi paieškos langelį kuris nukreipia į Google paieška, tačiau papildomai nurodomas ieškomas failo tipas –*.torrent.

Kaip atrodo nustatymai:

image

image

Ir galiausiai Expert

image

Jei patiko ką matote nuotraukose galite išbandyti patys, tiesa versija yra alpha, tad stabilumas negarantuojamas, man kartą jau lūžo.

css.php
Bear