Kuris mašininis vertimas verčia geriau? #2

2014-07-13 17_48_05-Internetinė vertyklė _ tilde.lt

Kaip ir žadėjau bandysiu pakartoti apklausą su ne tokiu sudėtingu tekstu. Tekstai bus iš Brolių Grimų pasakų.

Taip pat dalyviu sąrašas pasipildė Tildė vertimu

Viskas vyks kaip ir praeitą kartą, 3 tekstai, 4 vertimai, Jums reikės pasirinkti geriausią, arba pažymėti, jog geriausio vertimo nepavyksta išskirti.

Tekstas A

Vertimas #1

Piemuo turėjo ištikimą šunį, pavadintą sultono, kuris buvo auginama labai senas, ir neteko visų savo dantis. Ir vieną dieną, kai piemuo ir jo žmona stovėjo kartu prieš namo piemenį pasakė: „Aš šaudyti seną Sultan rytoj ryte, nes jis yra nenaudingas dabar.” Bet jo žmona atsakė: „Melskite tegul prastos ištikimas padaras gyvena; jis tarnavo mums gerai labai daug metų, ir mes turime duoti jam už jo dienų poilsio pragyvenimui. „”Bet ką mes galime padaryti su juo?” sakė ganytojas, „jis turi ne į galvą dantis, ir vagys nerūpi jam ne visi; būti tikri, kad jis tarnavo mums, bet tada jis tai padarė, kad uždirbti pragyvenimui; rytoj bus jo paskutinė diena, priklauso jai.

Vertimas #2

Piemuo buvo ištikimas šuo, vadinamas Sultan, kurie buvo auginami labai sena, ir prarado visus savo dantis. Ir vieną dieną Kada aviganis ir jo žmona stovėjo kartu prieš namą aviganis sakė, „aš šaudyti senas Sultan rytoj ryte, nes jis yra nenaudingas dabar.” Tačiau jo žmona pasakė, „melstis tegul prasta ištikimas padaras gyventi; jis padėjo mums gerai labai daug metų, ir mes turime skirti jam pragyvenimu aprūpina likusią savo dienas. ” „Bet ką mes galime padaryti su juo?” sakė ganytojas, „jis turi ne dantų į galvą, ir vagys nerūpi jam ne visi; Nepamirškite jis padėjo mums, bet tada jis padarė ji galėtų užsidirbti savo pragyvenimui; rytoj turi būti savo paskutinę dieną, priklauso nuo jo. ”

Vertimas #3

Piemuo buvo ištikimas šuo, vadinamas Sultonas, kurie buvo auginami labai sena, ir prarado visus savo dantis. Ir vieną dieną Kada aviganis ir jo žmona stovėjo kartu prieš namą aviganis sakė, „aš šaudyti senas Sultonas rytoj ryte, nes jis yra nenaudingas dabar.” Tačiau jo žmona pasakė, „melstis tegul prasta ištikimas padaras gyventi; jis padėjo mamos gerai labai daug metų, ir mes turime skirti spaudžia pragyvenimu aprūpina likusią savo dienas.” „Statoma suma ką mes galime padaryti su juo?” sakė ganytojas, „jis turi ne dantų į galvą, ir vagys nerūpi spaudžia ne visi; Nepamirškite jis padėjo mamos, statoma suma tada jis padarė ji galėtų užsidirbti savo pragyvenimui; rytoj turi būti savo paskutinę dieną, priklauso nuo jo.”

Vertimas #4

Piemuo buvo ištikimas šuo, vadinama Sultan, kuris buvo labai senas, ir prarado savo dantis. Ir vieną dieną, kai piemuo ir jo žmona stovėjo piemuo prieš namą – ‘aš nušausiu senasis sultonas rytoj ryte, nes jis nėra dabar.’ Bet jo žmona pasakė: ‘Pray tegu vargšas ištikimas padaras gyventi; jis mums gerai pasitarnavo daug metų, ir turime duoti jam užsidirbti visą likusį dienos.’ ‘bet kas gali mums su juo daryti?’ tarė piemuo, jis neturi dantų į galvą, ir vagys nerūpi juo būti, kad jis mums buvo, bet paskui jis tai padarė užsidirbti pragyvenimo šaltinį; rytoj bus jo paskutinė diena, jos priklauso

Tekstas B

Vertimas #1

Buvo žvejys, kuris gyveno su žmona kaip kiaulidė, šalia paplūdimys. Žvejys į kiaurą dieną ilgas-žvejybos; ir vieną dieną, kai jis sėdėjo ant kranto su savo lazdele, žiūrėdamas į putojančių bangų ir stebėjo jo, visi staiga jo plūdės buvo nusitempė gilyn į vandenį, ir jį ištraukė didelę žuvį. O žuvis pasakė: „Pray leisk gyventi! Nesu tikra žuvis; aš esu užburtas princas: įkišo mane į vandenį vėl, ir paleisk mane!” ‘o, ho!’ pasakė vyriškis, ‘reikia ne tiek daug žodžių apie šiuo klausimu; aš neturi nieko bendro su žuvimis, kad galėtų kalbėti: taigi bėgti, sere, tik prašau!’ Tada įsikišo jį atgal į vandenį, ir žuvis puolė tiesiai prie apačios ir kairės ilgą ruožą ant bangos.

Vertimas #2

Buvo vieną kartą žvejys, kuris gyveno su jo žmona kiaulidėje, šalia pajūrio. Žvejys turėjo papratimą išeiti visą dieną, žvejodamas; ir vieną dieną, kadangi jis sėdėjo ant kranto su jo rykšte, žiūrėdamas į žėrinčias bangas ir stebėdamas jo liniją, visi staiga, kad jo plūduriavimas buvo nutemptas giliai į vandenį: ir to sudaryme jis išvedė didžiąją žuvį. Bet žuvis pasakė, ‘Melskitės, leidžia mane gyventi! Aš nesu tikra žuvis; aš esu sužavėtas princas: padėkite mane į vandenį vėl, ir išleiskite mane eiti!’ ‘Oh, ho!’ pasakė vyras, ‘jūs neturite padaryti labai daug žodžių apie klausimą; aš neturėsiu nieko bendro su žuvimi, kuri gali kalbėti: tokiu būdu plaukite toli, seras, kai tik jūs įtinkate!’ Tada jis atidėjo jį į vandenį, ir žuvis mėtėsi tiesiai žemyn į pagrindą, ir paliko ilgą ruoželį kraujo už jo ant bangos.

Vertimas #3

Čia kadaise žvejys, kuris gyveno su savo žmona, pigsty, uždaryti iki jūros. Žvejys panaudojome išeiti visą dieną per-žvejybą; ir vieną dieną, kaip jis sėdi ant kranto su savo lazdele, žiūri į putojančio bangos ir žiūrėti savo linijos visus dėl staigaus jo plūdė buvo saugomi giliai į vandenį: ir jį rengiant jis išsitraukė puikiais žuvies. Bet žuvų tarė: „melstis leiskite man gyventi! Nesu tikra žuvis; Aš esu žavi princas: padėkite man su vandeniu dar kartą, ir leiskite man eiti! ” „O, ho!” sakė vyras, „jums reikia atlikti tiek daug žodžių apie šį klausimą; Aš turiu nieko bendro su žuvys, kurios gali kalbėti: Taigi plaukti, Pone, kaip tik jums patinka! ” Tada jis įdėti jį atgal į vandenį, ir žuvis darted tiesiai žemyn į dugną, ir paliko per ilgą serija kraujo už jį banga.

Vertimas #4

Ten kažkada buvo žvejys, kuris gyveno su žmona į tvarte, arti jūros.Žvejys naudojami išeiti visą dieną a-žvejyba; ir vieną dieną, kai jis sėdi ant kranto su lazda, žiūri putojančių bangų ir žiūrėti savo liniją, visi ant jo staiga plūdė buvo nutempė giliai į vandenį ir jo parengimo jis ištraukė didelę žuvį. Bet žuvis pasakė: „Melskis leiskite man gyventi! Nesu tikras žuvis; Esu sužavėtas princas: mane į vandenį ir vėl leiskite man eiti „! „O, Ho!” sakė vyras, „jums nereikia padaryti tiek daug žodžių apie šiuo klausimu; Aš neturiu nieko daryti su žuvų, kurios gali kalbėti: taip nuplaukti, pone, kaip greitai, kaip jums patinka! „Tada jis įdėti jį atgal į vandenį, ir žuvis metano tiesiai žemyn į dugną, ir paliko ilgą seriją kraujo už jam ant bangos. .

Tekstas C

Vertimas #1

„O! močiutė, „sakė ji,” kas dideles ausis turite! ”
„Geriau išgirsti jus, mano vaikas”, buvo atsakymas.
„Bet močiutė, kas didelėmis akimis, jūs turite!” sakė ji.
„Geriau matyti tave su, mano brangūs.”
„Bet močiutė, ką dideli rankas turite!”
„Geriau tave apkabinti su.
„O! bet, močiutė, ką baisi didelė burna turite! ”
„Geriau valgyti jums!”

Vertimas #2

‘o! senelė,’ pasakė ji, ‘kokie dideli tavo ausiaskylės!’

‘geriau išgirsti jus, mano vaikas,’ buvo atsakymas.

‘, bet senelė, kokios didžiulės akys turite!’ tarė ji.

‘geriau suvokti jums, mieloji.’

‘, bet senelė, kokie dideli rankas turite!’

‘geriau apsikabinti jus.’

‘OH!, bet senelė, koks baisus plepys turite!’

‘geriau valgyti jums!’

Vertimas #3

„Oh! močiutė, „ji sakė:”kokios dideles ausis turite!”

„Tuo geriau girdėti jums su, mano vaikas,” buvo atsakymas.

„Tačiau, močiutė, kokios didelės akys turite!” sakė ji.

„Kad tave geriau matyčiau su, mano brangūs.”

„Tačiau, močiutė, kokios didelės rankų turite!”

„Geriau apkabinti tave.”

„Oh! bet, močiutė, ką nors žiaurios didelė burna turite! ”

„Geriau valgyti jums!”

Vertimas #4

‘Oh! senelė,’ pasakė ji, ‘kokias dideles ausis jūs turite!’

‘Geresnis, kad išgirstumėte jūs su, mano vaikas,’ buvote atsakymas.

‘Bet, senelė, kokias dideles akis jūs turite!’ ji pasakė.

‘Geresnis, kad pamatytų jus su, mano brangus.’

‘Bet, senelė, kokias dideles rankas jūs turite!’

‘Geresnis, kad apkabintų jus su.’

‘Oh! bet, senelė, kuri baisi didelė burna jūs turite!’

‘Geresnis, kad suvalgytų jus su!’

css.php
Bear