Viena Sąskaita – komunalinių sąskaitų apmokėjimas greičiau ir pigiau

image

Viena Sąskaita esmę galima suvokti iš pavadinimo, bet vis tiek paaiškinsiu paslaugos naudą:

  • Sąskaitos iš kelių paslaugų tiekėjų atkeliauja į vieną vietą
  • Vienoje vietoje surašomi visi skaitiklių rodmenys
  • Bendra sąskaita apmokama vienu banko pavedimu

Viena Sąskaita naudojuosi jau beveik 3 metus ir neteko susidurti su kokiomis nors problemomis, išskyrus tą atvejį kai pavėlavau susimokėti ir kitą mėnesį gavau dvigubą sąskaitą.

Kas mėnesį

Pagrindinis puslapis kuriame praleidžiama daugiausiai laiko tai einamojo mėnesio sąskaita. Sąskaita atsiranda 10-15 dienomis.

saskaita

Viršuje vieta paskirta įrašyti skaitiklių rodmenis.

saskaita

Žemiau Išvardinta kiek kokiam tiekėjui reikia mokėti, tiesa galima rinktis kiek mokėti ir tarkime už šildymą mokėti mažiau, o skolą padengti šiltuoju sezonu.

image

Galima iškleisti eilutes ir pasižiūrėti už ką konkrečiai mokama tiekėjui.

Užpildžius duomenis sąskaita išsaugoma ir galima atlikti mokėjimą. Tiesa automatinio apmokėjimo galimybės, tad reiks e-banko sistemoje susikurti mokėjimo ruošinį ir kas kart jį naudoti tik keičiant sumą.

Kiek kainuoja?

Viena Sąskaita žinoma nedirba veltui, tad reikia mokėti administravimo mokestį. 0,4 lt už kiekvieną paslaugos tiekėją ir 1,00 lt jei sąskaita bus siunčiama paštu. Bankas už kiekvieną pervedimą prašo 0,80 lt, tai naudojant Vieną Sąskaitą ir mokant už 7 tiekėjus sutaupau 2 litus.

Nereikia interneto

Viena Sąskaita galima naudotis ir neturint interneto, popierinė sąskaita ateis paštu, o apmokėti galima banke ar spaudos kioske.

Pabaigai

Tikrai rekomenduoju šią paslaugą. Vienintelis didesnis trūkumas, kad mokami už paslaugas pinigai keliauja per tarpininką, bet kitaip ši sistema negalėtų veikti. Žinoma galėtų būti automatinis mokėjimas nukreipiant į banko puslapį, tačiau tai papildomai kainuotų Viena Sąskaita administratoriams.

css.php
Bear